Zwycięstwo na inaugurację sezonu

Zwycięstwo na inaugurację sezonu

W Staszowie wystartowało 181 dzieci z 10 świętokrzyskich klubów w wieku od 9 do 11 lat. Ostrowiecki reprezentowało w sumie 39 osób. W punktacji klubowej pomarańczowo – czarni zdobyli 543 punktów i na podium wyprzedzili rówieśników Korony-Swim Kielce (532) oraz Barakudy Starachowice (290).

Indywidualnie najlepiej wypadły Dominika Karwacka i Beata Woźniak, które zajęły pierwsze dwa miejsca w klasyfikacji najlepszych wyników wśród dziewcząt oraz Amelia Beksińska, które w tym samym zestawieniu była piąta. Wśród chłopców Franciszek Grzesik był szósty, a Patryk Budzeń ósmy.

Pływacy KSZO na podium:

50 m dowolny dziewcząt:
11 lat: 1. Karwacka Dominika 33.56, 2. Woźniak Beata 33.76
10 lat: 3. Beksińska Amelia 34.93
9 lat: 2. Sokół Sara 43.07

50 m dowolny chłopców:
10 lat: 1. Grzesik Franciszek 36.14, 2. Budzeń Patryk 36.81

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

100 m zmienny dziewcząt:
11 lat: 1. Woźniak Beata 1:27.28
10 lat: 1. Beksińska Amelia 1:37.41, 2. Gil Laura 1:37.56

100 m zmienny chłopców:
10 lat: 3. Kępiński Rafał 1:36.30

50 m grzbietowy dziewcząt:
10 lat: 3. Gil Laura 42.87
9 lat: 3. Sokół Sara 48.64

50 m grzbietowy chłopców:
10 lat: 2. Rdzanek Mikołaj 45.55
9 lat: 2. Giemza Paweł 46.93

100 m klasyczny dziewcząt:
11 lat: 1. Karwacka Dominika 1:39.93

4 x 50 m dowolny dziewcząt:
11 lat: 1. KSZO 1 (Beata Woźniak, Jadwiga Łapawa, Adrianna Górniak, Dominika Karwacka) 2:28.58
10 lat: 1. KSZO 2 (Amelia Kozub, Laura Gil, Vanessa Mazur, Amelia Beksińska) 2:35.45
9 lat: 1. KSZO 4 (Nikola Mikołajek, Maria Kabała, Maja Staniszewska, Sara Sokół) 3:13.65

4 x 50 m dowolny chłopców:
2. KSZO 1 (Mikołaj Rdzanek, Rafał Kępiński, Patryk Budzeń, Franciszek Grzesik) 2:37.67
3. KSZO 2 (Bartłomiej Bezak, Michał Kalita, Szymon Batugowski, Bartosz Kogut) 2:56.75

CZD, foto: kszo.info

Anonim
lub
PCEtLS8qDQogICoNCiAgKiBSZXZpdmUgQWRzZXJ2ZXIgQXN5bmNocm9ub3VzIEpTIFRhZw0KICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMg0KICAqDQogICovLS0+DQoNCjxpbnMgZGF0YS1yZXZpdmUtem9uZWlkPSIzIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy