Halowa Liga Seniorów już za nami

Krajno, Chrystusa Króla- Łopuszno, Podwyższenia Krzyża Świętego

Łopuszno jako pierwsze wyszło na prowadzenie w tym spotkaniu. To właśnie oni potrafili zdominować swojego rywala z Krajna. Przeważali w każdym możliwym calu boiska. O czym może świadczy ilość oddanych strzałów w pierwszych 5 minutach. Każda próba wyjścia do ataku była natychmiastowo blokowana. Po 8 minucie widniał wynik 4:0 dla Łopuszna.

Druga część gry to powtórka tej pierwszej. Asekuracja pola, gra jeden na jeden oraz wysoki pressing sprawił, że zawodnicy z Krajna potrafili kąsić swego rywala tylko szybką kontrą. Lecz dobra defensywa faworyta tego spotkania uległa tylko raz. Wynik 7:1 jasno wskazuje kto w tym meczu był lepszy.

Skorzeszyce, św. Rozalii- Pierzchnica, św. Małgorzaty

Od początku mecz był bardzo wyrównany. Ciężko było wskazać kto wygra, lecz na prowadzenie jako pierwsi po bramce samobójczej wyszli zawodnicy z Pierzchnicy. Mecz do końca pierwszej połowy był bardzo wyrównany, jednak na 2:0 trafili zawodnicy z parafii św. Małgorzaty.

Drugi fragment meczu zaczął się od wysokiego ,,C" ze strony Skorzeszyc. Strzelona bramka na samym początku meczu zapowiadała widowisko pełne piłkarskich emocji. Jednak to Pierzchnica po dwóch minutach trafiła na 3:1. Parafia św. Rozalii tuż po tym została zamknięta na własnej połowie i  nie potrafiła wyjść z opresji. Ostatecznie padł wynik 4:1 dla Pierzchnicy.

Mecz o 3 miejsce

Krajno, Chrystusa Króla-  Skorzeszyce, św. Rozalii

Mecz jeden z  najbardziej wyrównanych na turnieju. Obie drużyny grały bardzo ciekawe widowisko pełne zwrotów akcji. Defensywa jednych jak i drugich była nie do przejścia. Jako pierwsi do bramki trafiła ekipa ze Skorzeszyc. Zawodnicy narzucili  bardzo wysokie tempo.

Tuż na początku drugiej połowy Krajno trafiło na 1:1 co jeszcze bardziej przyspieszyło tempo i tak świetnego meczu. Cios za cios tak można opisać drugi fragment spotkania. 2:1, 2:2 aż w końcu padł wynik na 2:3. Drużyna ze Skorzeszyc ostatecznie zdobyła 3 miejsce w turnieju.

Finał

Łopuszno, Podwyższenia Krzyża Świętego- Pierzchnica, św. Małgorzaty

Spotkanie było bardzo jednostronne, ekipa z Łopuszna z łatwością wygrywała w każdym kącie boiska. Pierzchnica podczas pierwszej połowy potrafiła niekiedy naciskać, lecz głupie straty i wysoki pressing ze strony rywali sprawiał, że defensywa w końcu upadła. Wynik 6:0 dla Łopuszna wskazał kto został najlepszym zespołem na całym turnieju.