Olejniczak dostawcą tlenu

57

Lucin trafia

57

Daniel Dujshebaev otrzymuje dwie minuty kary. trzeba powiedzieć wprost, bardzo brzydki faul i rzut karny

52

Sićko w nieodpowiedzialny sposób, żeby nie użyć słowa na "g", traci piłkę. W takim momencie, kiedy potrzebny jest kontakt. Czas dla trenera Dujshebaeva

52

Wolff razy dwa!

52

Tomasz Gębala otrzymuje czerwoną kartkę za niesportowy faul. Panie sędzio, gdzie konsekwencja w decyzjach. Gdzie uderzenia w twarz i kopnięcie kolanem Alexa. To pytania wciąż pozostające bez odpowiedzi

37

Moryto...nie trafia,,,do pustej...Cóż przydałoby się wsparcie mentalne dla naszego gracza

36

Karacić do pustej!

36

Alex trafia! Przy okazji dostał cios kolanem od bramkarza gości. czy umyślnie? tak wiele pytań tak mało odpowiedzi. Natomiast dużo domysłów

35

Dwie minuty kary dla Terzicia

35

Mihić powiększa przewagę wisły

34

Karalek ukarany dwiema minutami i to jego trezcia kara, a więc czerwona kartka dla gracza Industrii. czy słusznie ta dwuminotwa kara? Duże wątpliwości, bardzo duże....

31

Obrona Wolffa, a po drugiej stronie obrona jastrzębskiego!

27

Daniel Dujshebaev po raz kolejny fatalnie z dystansu i szybki rzut do pustej bramki. Wisła ma trzybramkowe prowadzenie

15

Lucin odzyskał piłkę w środku boiska podbiegł pod bramkę i...piłka odbita od ziemi poleciała 3 metry nad bramką

13

Wisła wyrównuje ale Thrastarson odpowiada!

12

Kounkoud wyrównuje

12

Kolejne dwie minuty kary w drużynie z Płocka, to już trzecia w przeciągu 2 minut

12

Sędziowie chyba nie dojechali na mecz Kompletnie pogubieni i jak na razie można swterdzić że nie unieśli rangi tego spotkania

7

2 minuty kary dla Nahi