Radio Rekord Świętokrzyskie mobilne Radio Rekord Świętokrzyskie
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Bezpłatne badania nerek w ostrowieckim szpitalu

Bezpłatne badania nerek w ostrowieckim szpitalu

W badaniach mogą brać udział osoby chore na cukrzycę, jednak nie leczące się na schorzenia związane z nerkami i nie będące pod opieką Poradni Nefrologicznej. 

W trakcie  spotkanie przeprowadzone będzie badanie ogólne moczu, określony będzie ACR oraz poziom kreatyniny. Przewidziana jest także konsultacja z lekarzem nefrologiem oraz prelekcja na temat profilaktyki chorób nerek. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

 

Badania odbędą się  30 marca, w niedzielę od 11 do 13 w ostrowieckim szpitalu. A zapisy przyjmowane są pod nr tel.  41 247 80 00 wew. 125 w godzinach od 8 do 14.

Badaniami będzie mogło być objętych 20 pacjentów. 

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".

Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Polecamy