Fatalna seria KSZO Odlewnia trwa

Od początku meczu zespół z Chrzanowa wypracował sobie niewielką przewagę, w czwartej minucie chrzanowianie prowadzili już 4:1. W dalszej części pierwszej połowy ostrowczanie próbowali zniwelować stratę i prawie się to udało. Po kilku bramkach Kacpra Grabowskiego, na przerwą schodziliśmy z wynikiem 17:15 dla gospodarzy. Niestety drugą połowę chrzanowianie rozpoczęli dużo lepiej od KSZO, w 41 minucie prowadzili już 23:17. W końcówce niewiele się już zmieniło, szczypiorniści MTS-u powiększali przewagę, a ataki KSZO zatrzymywały się na świetnie spisującym się bramkarzu gospodarzy Marcinie Górkowskim.

MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 32:23 (17:15)

KSZO: Piątkowski – Grabowski 5, Włoskiewicz 5, Jeżyna 4, Kogutowicz 3, Hubka 2, Bysiak 1, Falasa 1, Cukierski 1, Telka 1, Pawlik, Jagiełło. Trener Tomasz Radowiecki

W ligowej tabeli, po 9 kolejkach prowadzi SPR Tarnów i Czuwaj Przemyśl (po 24 punkty). KSZO Odlewnia (9 punktów) zajmuje odległą dziesiątą pozycję. Do zakończenia pierwszej rundy pozostały dwa spotkania. W niedzielę, 2 grudnia ostrowczanie we własnej hali zmierzą się z zespołem Czuwaj Przemyśl, a tydzień później zakończą rundę meczem w Radomiu z KS Uniwersytet.