Albert Orzeł sportowcem roku 2018

Albert Orzeł sportowcem roku 2018

Wyniki Plebiscytu na Sportowca i Trenera 2018 roku w Powiecie Ostrowieckim

Kategoria ,,Olimpiady specjalne” Sportowiec 2018 roku: 1. Milena Szwagierczak; 2. Robert Gołyś; 3. Kamil Podsiadło. Wyróżnienia: Piotr Datka, Marcin Dunal, Paweł Dunal, Grzegorz Dwojak, Krzysztof Stan, Norbert Walesic, Marcin Ziewiec (Szansa), Dominika Ślusarz, Natalia Śmieszek (Rywal).

Trener 2018 roku: 1. Przemysław Walczyk (Szansa); 2. Elżbieta Wybranowska (Rywal)

Kategoria ,,Talent 2018 roku” Tytuł „Talent 2018 roku”: Wiktor Staniszewski – piłka wodna. Wyróżnienia: Wiktoria Dziekan – boks; Bartosz Michta – pływanie; Kacper Dereń – piłka nożna; Mateusz Kaptur – tenis stołowy; Jan Kwiecień – taekwondo; Kaja Klepacz – siatkówka; Wojciech Okręt, Maria Grudzień – szachy; Wiktor Wołoszyn – judo; Patrycja Szymańska – piłka nożna; Alicja Sulik – fitness; Karol Chuchała – piłka ręczna.

Kategoria „Mecenas Sportu 2018 roku”: Fundacja Pomocy Dzieciom „Uśmiech”, Celsa Huta Ostrowiec

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Kategoria „Odkrycie 2018 roku” Tytuł „Odkrycie 2018 roku”: Natalia Kaniewska – boks Wyróżnienia: Mateusz Madej, Piotr Jedlikowski, Patrycja Wiśnios – piłka nożna; Jakub Kasprowicz – piłka ręczna; Wiktoria Rdzanek – piłka siatkowa; Jan Skaliński – piłka wodna; Michał Klimas – pływanie; Blanka Walczyk – fitness; Armando Malesza – taekwondo; Krystian Ziółkowski – judo; Maciej Kateusz, Julia Giemza – szachy.

Kategoria „Masters 2018 roku” Tytuł Masters 2018 roku: Józef Różalski – pływanie / sportowe ratownictwo wodne Wyróżnienia: Maciej Nowak – tenis; Zbigniew Dąbrowski – tenis

Kategoria ,,Impreza Sportowa 2018 roku” Impreza w sporcie profesjonalnym: Polska – Kosowo (piłka ręczna, mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy 2020) Impreza w sporcie amatorskim: Piłkarski Turniej Ogrody 2018

Kategoria ,,Drużyna 2018 roku” Tytuł „Drużyna 2018 roku”: drużyna piłki wodnej U-15 KS KSZO Specjalne wyróżnienia: drużyna piłki siatkowej KSZO S.A.; drużyna piłki ręcznej KSZO Odlewnia; drużyna piłki nożnej KP KSZO 1929 Wyróżnienia: Galactikos – piłka nożna, rocznik 2009; juniorki KP KSZO 1929 – piłka nożna

Kategoria ,,Trener 2018 roku” 1. Eugeniusz Cioch – boks 2. Mariusz Stawecki – piłka wodna 3. Wioletta Walerowicz – taekwondo

Kategoria ,,Sportowiec 2018 roku” 1. Albert Orzeł – boks 2. Maksymilian Krakowiak – piłka wodna 3. Maciej Jeżyna – piłka ręczna 4. Daniel Surowiec – boks 5. Aleksandra Banaczkowska – pływanie 6. Bartłomiej Smuczyński -piłka nożna 7. Aleksander Ozga – piłka wodna 8. Paweł Pastuszka – taekwondo 9. Olga Pawlikowskaya – piłka siatkowa 10. Dominik Jewiak – fitness

PK

Anonim
lub
PCEtLS8qDQogICoNCiAgKiBSZXZpdmUgQWRzZXJ2ZXIgQXN5bmNocm9ub3VzIEpTIFRhZw0KICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMg0KICAqDQogICovLS0+DQoNCjxpbnMgZGF0YS1yZXZpdmUtem9uZWlkPSIzIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy