Jeden punkt z Tarnowa

ZKS Unia Tarnów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (0:0)

1:0 – Adrian Kajpust, 52 min. (głową) 1:1 – Kostiantyn Czernii, 64 min.

KSZO 1929 : Burek – Maidanevych, Mężyk, Camargo, Cukrowski (75’ Pawlik) – Tymoshenko, Burzyński (85’ Persona), Dziubiński- Brągiel (52’ Bełczowski), Czernii (85’ Lipka), Nawrot.

W pierwszej części spotkania nie zobaczyliśmy żadnej bramki, gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska i nie widzieliśmy wielu sytuacji bramkowych. Kilka minut po przerwie pierwszą bramkę zdobyli miejscowi. W 52 minucie gospodarze wykonywali rzut rożny, po zbyt krótkim wybiciu piłki przez ostrowczan, akcję Unii zamknął nieupilnowany Adrian Kajpust i strzałem głową wpakował piłkę do siatki KSZO. Radość gospodarzy nie trwała zbyt długo. W 64 minucie rozegranie hutników z rzutu wolnego celnym trafieniem zakończył Kostiantyn Chernii. W końcówce obydwa zespoły próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, lecz żadna bramka już nie padła.

Po podziale punktów w Tarnowie KSZO ma na koncie 24 oczka i utrzymuje ósme miejsce. Liderem IV grupy III Ligi pozostaje ŁKS Probudex Łagów, do którego ostrowczanie tracą 13 punktów. Za tydzień ostatnia tej jesieni kolejka. Pomarańczowo - czarni zagrają przy Świętokrzyskiej z Chełmianką Chełm. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 13:00 w sobotę 19 listopada.