KSZO bez punktów w starciu z rezerwami Cracovii

Początek spotkania nie ułożył się dobrze dla pomarańczowo-czarnych. Już w 9 minucie Radosław Sylwestrzak faulował w narożniku pola karnego jednego z graczy Cracovii i prowadzący to spotkanie Rafał Szydełko z Rzeszowa zarządził rzut karny dla gospodarzy. Jedenastkę pewnym strzałem w prawy róg bramki Jakuba Burka wykorzystał najskuteczniejszy zawodnik pasów Sebastian Strózik. Dla Strózika było to już ósme trafienie w sezonie, tyle samo bramek na swoim koncie ma również Kostiantyn Chernii z ostrowieckiego KSZO. Kolejną groźną sytuację dla miejscowych widzieliśmy w 22 minucie, kiedy to, tuż przed polem karnym faulował Camargo a strzał z rzutu wolnego instynktownie obronił Burek, wybijając Piłkę na rzut rożny. W pierwszej odsłonie meczu drużyna gospodarzy dłużej utrzymywała się przy piłce, tworzyła sytuacje, jednak więcej bramek już nie zobaczyliśmy. Drugą połowę hutnicy rozpoczęli od ataków, jednak w 53 minucie ponownie w głównej roli wystąpił Jakub Burek, broniąc płaski strzał piłkarza Cracovii, a w 61 minucie nasz bramkarz musiał po raz drugi wyjmować piłkę z siatki, tym razem po strzale Jakuba Guta. Była to druga i ostatnia bramka w meczu. Rezerwy Cracovii Kraków zasłużenie pokonują KSZO 2:0.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+