KSZO i Star w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Cztery bramki obejrzeli kibice w spotkaniu pomiędzy Stalą Kunów a KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, wszystkie cztery były autorstwem piłkarzy KSZO. Po pierwszej części spotkania hutnicy prowadzili jeden do zera, po bramce Michała Nawrota z rzutu karnego. W drugiej części bramek było więcej, w 55 minucie Kostiantyn Chernii wykorzystał niefrasobliwość obrońców Stali i podwyższył wynik spotkania na 2:0 dla KSZO, w 83 kolejny raz do siatki gospodarzy trafił Michał Nawrot, tym razem strzałem w okienko z około 25 metrów. Wynik spotkania ustalił w 90 minucie Tomasz Persona, który wykorzystał drugi tego dnia rzut karny dla KSZO.

Niespodzianki nie było również w Ćmielowie, gdzie miejscowy Świt podejmował lidera Hummel IV ligi Świętokrzyskiej, zespół starachowickiego Staru. Goście wygrali 5:0, prowadząc już do przerwy różnicą trzech bramek. W 25 minucie strzegącego bramki Świtu Bartłomieja Dudę pokonał strzałem głową Kacper Wiecha, w 36 minucie Piotr Stefański strzałem z ostrego kąta zdobył drugą bramkę dla zielono-czarnych, a chwilę przed przerwą sytuację sam na sam z bramkarzem Świtu wykorzystał Michał Grunt. W 55 minucie kolejne trafienie dla IV-ligowca zanotował Mateusz Nowak, a chwilę przed zakończeniem spotkania Patryk Jaśkiewicz podwyższył na 5:0 dla Staru.

120 minut trwało spotkanie Alitu Ożarów z Wisłą Sandomierz. W regulaminowym czasie gry na stadionie przy Leśnej w Ożarowie widniał remis 1:1, w dogrywce bramkę zdobyli przyjezdni i to zespół z Sandomierza melduje się w kolejnej pucharowej rundzie. Bramkę dla Alitu zdobył Jakub Kapsa.

W Opatowie oprócz dogrywki potrzebne były jeszcze rzuty karne. Po 120 minutach gry ani OKS, ani Klimontowianka Klimontów bramki nie zdobyły. W karnych goście wygrali 4:2.