PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Osiem bramek w sparingu KSZO z Unią Tarnów

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów 5:3 (2:1)

Bramki dla KSZO: Dariusz Brągiel, Patryk Domagała, zawodnik testowany, Jakub Pawlik, Radosław Sylwestrzak.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

KSZO 1929 -1 połowa: Burek - Domagała, Camargo, Sylwestrzak, testowany - Brągiel, Burzyński, Dumaniuk, testowany, Bełczowski - Nawrot

KSZO 1929 -2 połowa: Ziółko - Domagała, Sylwestrzak, Mężyk, Pawlik - Brągiel, Camargo, Dumaniuk, testowany, Nawrot - testowany, oraz Lenard, Zdyb, Lipka.

W trudnych warunkach przyszło rozgrywać piłkarzom sobotnie spotkanie, temperatura na nasłonecznionym boisku przekraczała 35 stopni Celsjusza, pomimo tego mecz odbywał się w dość szybkim tempie i mogliśmy zobaczyć aż osiem bramek. Festiwal strzelecki przy ulicy Różanej rozpoczęli w 20 minucie goście, piętnaście minut później strzałem głową stan rywalizacji wyrównał Dariusz Brągięl, a chwilę przed przerwą również strzałem głową na prowadzenie KSZO wyprowadził Patryk Domagała. W drugiej części meczu oglądaliśmy kolejne bramki, w 60 minucie na 3:1 podwyższył zawodnik testowany, niestety w 65 minucie piłkarze z Tarnowa wykorzystali rzut karny, a trzy minuty później zdobyli kolejną bramkę, wyrównując wynik meczu na 3:3. Końcówka spotkania należała już do pomarańczowo-czarnych, bramki Jakuba Pawlika i Radosława Sylwestrzaka dały naszemu zespołowi kolejne sparingowe zwycięstwo.

W spotkaniu z Unią nie zagrali narzekający na drobne urazy Tomasz Persona i Adrian Dziubiński, trener Rafał Wójcik miał za to do dyspozycji jeszcze testowanego pomocnika i napastnika. Kolejny mecz kontrolny piłkarze KSZO rozegrają w następną sobotę z Wisłą Sandomierz.