Piłkarze KSZO 1929 remisują w Tarnobrzegu

Siarka Tarnobrzeg – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (1:1)

1:0 Mateusz Janeczko 8 minuta rzut karny 1:1 Jakub Chrzanowski 41 minuta 2:1 Mateusz Janeczko 47 minuta 2:2 Przemysław Dwórzyński 90+1 minuta

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

KSZO 1929: Lipiec – Głaz (65 min. Persona), Majewski (65 min. Mężyk), Dwórzyński, Kraśniewski, Szydłowski, Zaklika, Mąka (65 min. Stanisławski), Trochim, P. Kaczmarek (74 min. M. Kaczmarek) – Chrzanowski.

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie. Już w 7 minucie zawodnika Siarki faulował w polu karnym Robert Majewski, a rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Janeczko. Siarkowcy przeważali, jednak poraz kolejny w bramce KSZO świetnie spisywał się Paweł Lipiec. Pomarańczowo-czarni ograniczyli się do gry z kontry, jednak w tej części spotkania tylko raz zaatakowali bramkę Siarki.

Druga połowa to ponownie mocne uderzenie gospodarzy i w 47 minucie Mateusz Janeczko po błędzie obrońców KSZO po raz drugi wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Piłkarze KSZO dązyli do wyrównania. Strzałem z dystansu bramkarza Siarki sprawdził Mateusz Mąka, a wyprowadzeni na dogodne pozycje podaniami od bardzo aktywnego Wojciecha Trochima Jakub Chrzanowski i Szymon Stanisławski również nie zdołali pokonać 17 -letniego Macieja Kowala golkipera z Tarnobrzega. W odwecie Mateusz Janeczko po błędzie Damiana Mężyka znalazł się sam na sam z Lipcem, strzał był jednak niecelny. Spotkanie zbliżało się ku końcowi, piłkarze KSZO nacierali większą ilością zawodników i właśnie w jednez z takich sytuacji przy ogromnym zamieszaniu w polu karnym Siarki najlepiej zachował się Przemysław Dwórzyński, który strzałem z kilku metrów pod poprzeczkę ustalił wynik spotkania na 2:2. W końcówce zarówno Siarka jak i KSZO miało jeszcze po jednej sytuacji, jednak wynik nie uległ już zmianie.

W tabeli po 15 kolejkach KSZO, które ma na koncie 20 punktów zajmuje 10 pozycję.

PK

Chcemy, żeby portal swietokrzyskie.cozadzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców ziemi świętokrzyskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.