Pucharowa środa w regionie

Pomarańczowo -czarni nie mieli większych problemów z prowadzoną przez Marka Pastuszkę Łysicą Bodzentyn. Kilka minut przed przerwą pierwszą bramkę dla KSZO zdobył Michał Paluch, ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0 w 64 minucie. Trzecią i jak się później okazało ostatnią bramkę w spotkaniu zdobył w 71 minucie strzałem głową Fuad Bayramov.

W kolejnej rundzie, której termin ustalony został na środę 5 maja, zespół Tadeusza Krawca zagra ze starachowickim Starem. Starachowiczanie dziś pokonali ligowego rywala Olimpię Pogoń Staszów 3:2. Wynik meczu otworzył w 19 minucie Mariusz Fabjański, zespół ze Staszowa wyrównał w 28 minucie i na przerwę zespoły schodziły przy remisie 1:1. Na początku drugiej części ponownie dla Staru trafił Fabjański, a w 62 minucie na 3:1 podwyższył Karol Kopeć. Kilka minut później, drużyna gości zmarnowała świetną okazję na bramkę kontaktową. Staszowianie nie wykorzystali rzutu karnego, w bramce Staru kunsztem bramkarskim wykazał się Tomasz Mazur. Na kilka minut przed zakończeniem Pogoń zdobyła drugą bramkę, ale aby doprowadzić do dogrywki, było już zbyt mało czasu.