PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Remis z Radomskiem - brakło skuteczności

Bramkę dla KSZO zdobył w 40 minucie strzałem z rzutu karnego Wojciech Trochim, goście wyrównali w 80 minucie po zamieszaniu w polu karnym ostrowieckiego zespołu. W spotkaniu nie zagrali narzekający na drobne urazy Mateusz Mąka oraz Jan Imiołek.

KSZO 1929 - Ostrowiec Świętokrzyski — RKS Radomsko 1:1 (1:0)

Bramka dla KSZO Wojciech Trochim 40 minuta.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

KSZO I połowa: Lipiec - Dereń, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek - Kasperkiewicz, Bełczowski, Trochim, Laskoś, Chrzanowski - Grunt

KSZO II połowa: Zacharski - Rząsa, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek (Persona) - Kasperkiewicz, Bełczowski (Cheba), Trochim (Pawlik), Laskoś, Chrzanowski (Grunt)- Gębalski

- Jesteśmy po ciężkim okresie, po obozie dochodzeniowym - zauważył trener pomarańczowo - czarnych Marcin Sasal - wiadomo, jeżeli wysiłek się nawarstwia, to wybory są różne, te wybory dzisiaj były złe. Mieliśmy przynajmniej dwie trzy sytuacje sam na sam. W porównaniu do poprzedniego sparingu dziś organizacja gry przynajmniej do 70 minuty były na dużo lepszym poziomie. Można było wcześniej strzelić drugą bramkę i skończyć mecz. Jesteśmy zmęczeni, trenowaliśmy po dwa razy dziennie w warunkach dużo gorszych niż dzisiaj, pogoda nas nie rozpieszczała, fizycznie też nie byliśmy najszybsi, co było widać. Teraz zawodnicy dostaną dwa dni wolnego, spotkamy się we wtorek i będziemy się już przygotowywać pod kątem szybkości działania.

Kolejny mecz kontrolny piłkarze KSZO 1929 zagrają w najbliższą sobotę 15 lutego z Motorem Lublin. Spotkanie odbędzie się na terenie Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy kolejowej w Ostrowcu, początek o godzinie 12:00.