Taekwondo po ostrowiecku

Taekwondo po ostrowiecku

Barwy ostrowieckiego OSTO reprezentowali: Natalia Mortka, Adam Pater, Antoni Świercz, Kacper Kaczmarczyk, Julia Skrzypczyk, Paweł Kucharski, Jan Kwiecień, Patryk Gorycki, Jakub Fulara, Jakub Cemerys, Igor Cemerys, Armando Malesza, Oskar Szwagierczak, Miłosz Walczak, Dominik Gromala oraz Mateusz Chojnacki. Trenerzy Wioletta Walerowicz i Piotr Czaja.

https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/sport/blisko-800-sportowcow-na-mistrzostwach-gor-swietokrzyskich/49234

Poniżej przedstawiamy końcowe wyniki BABA JAGA CUP 2019

FS1 1 Świtała Nadia LUKS Kantor - Częstochowa 2 Wojciechowska Zuzanna KS Czarne Lwy - Raszyn 3 Chojnacka Weronika OSTO - Ostrowiec

FS2 1 Leszczyńska Alicja ULKS Andros - Puławy 2 Dudek Marina OSTO - Ostrowiec 3 Cywka Zuzanna ULKS Andros - Puławy

MS1 1 Chybiński Tymoteusz KS Centuria - Toruń 2 Kantorysiński Natan LUKS Kantor - Częstochowa 3 Jarosz Szymon UKS KORYO - Mszana Dolna

MS2 1 Wójcicki Nikodem ULKS Andros - Puławy 2 Tarkulic Leonard Black Tiger Taekwondo Club Snina 3 Greňa Andrej Black Tiger Taekwondo Club Snina

MS3 1 Plewa Igor UKS ILYO Bochnia 2 Lizner Michał Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec 3 Pihlakas Chris-Steven Sport Club Horangi - Tallinn

Mini kyorugi

FK01 1 Leszczyńska Alicja ULKS Andros - Puławy 2 Antas Laura ULKS Andros - Puławy 3 Chojnacka Oliwia OSTO - Ostrowiec 3 Wojciechowska Zuzanna KS Czarne Lwy - Raszyn

FK02 1 Świtała Nadia LUKS Kantor - Częstochowa 2 Chojnacka Weronika OSTO - Ostrowiec 3 Dudek Marina OSTO - Ostrowiec 3 Malinowska Martyna ULKS Andros - Puławy

FK03 1 Glegoła Gabriela ULKS Andros - Puławy 2 Cywka Zuzanna ULKS Andros - Puławy 3 Adach Antonina ULKS Andros - Puławy 3 Herbut-Tunik Jagoda Centrum Walki Warszawa

MK01 1 Greňa Andrej Black Tiger Taekwondo Klub Snina 2 Kantorysiński Natan LUKS Kantor - Częstochowa 3 Jarosz Szymon UKS KORYO Mszana Dolna 3 Vajda Michal Black Tiger Taekwondo Klub Snina

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

MK02 1 Płonka Mateusz KS Czarne Lwy - Raszyn 2 Tammets Kris Sport Club Horangi - Tallinn 3 Kowalczuk Karol ULKS Andros - Puławy 3 Próchniak Kacper ULKS Andros - Puławy

MK03 1 Wójcicki Nikodem ULKS Andros - Puławy 2 Cybulski Borys OSTO - Ostrowiec 3 Spitalik Samuel Black Tiger Taekwondo Klub Snina 3 Barański Kacper ULKS Andros - Puławy

MK04 1 Chybiński Tymoteusz KS Centuria - Toruń 2 Dubjak Erik Black Tiger Taekwondo Klub Snina 3 Šebok Oliver Black Tiger Taekwondo Klub Snina 3 Cyman Szymon ULKS Andros - Puławy

MK05 1 Furtak Filip ULKS Andros - Puławy 2 Lupa Mateusz UKS KORYO Mszana Dolna 3 Harmaňoš Tomáš Black Tiger Taekwondo Klub Snina 3 Smoliński Kuba Centrum Walki Warszawa

MK06 1 Sapała Borys LUKS Kantor - Częstochowa 2 Murzyn Bartek UKS KORYO Mszana Dolna 3 Trębas Sebastian ULKS Andros - Puławy 3 Gawlak Adrian Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec

MK07 1 Guziak Krystian UKS KORYO Mszana Dolna 2 Król Marcel KS Czarne Lwy - Raszyn 3 Dondalski Adam KS Centuria - Toruń 3 Ojczymek Igor Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec

MK08 1 Jarząb Konrad UKS Arcus Krynica 2 Rachoń Kacper ULKS Andros - Puławy 3 Przydatek Antoni Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec 3 Kozak Jakub ULKS Andros - Puławy

MK09 1 Plewa Igor UKS ILYO - Bochnia 2 Toczek Szymon ULKS Andros - Puławy 3 Strumnik Wiktor ULKS Andros - Puławy 3 Walczyk Dawid Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec

MK10 1 Pihlakas Chris-Steven Sport Club Horangi - Tallinn 2 Kowalik Adam ULKS Andros - Puławy 3 Sobieszek Piotr ULKS Andros - Puławy 3 Kałuża Stanisław OSTO - Ostrowiec

MK11 1 Tarkulič Leonard Black Tiger Taekwondo Klub Snina 2 Górski Szymon ULKS Andros - Puławy 3 Szewczyk Piotr ULKS Andros - Puławy 3 Bocianowski Kuba ULKS Andros - Puławy

MK12 1 Sulej Bartosz ULKS Andros - Puławy 2 Dysput Michał ULKS Andros - Puławy 3 Lizner Michał Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec

Wyniki Drużynowe: Miejsce Klub Punkty

  1. ULKS Andros - Puławy 55
  2. Black Tiger Taekwondo Klub Snina 17
  3. LUKS Kantor - Częstochowa 16

4-5 OSTO - Ostrowiec 10

4-5 UKS KORYO Mszana Dolna 10 6-7 KS Czarne Lwy - Raszyn 9 6-7 KS Centuria - Toruń 9 8 UKS ILYO - Bochnia 8 9-10 Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec 7 9-10 Sport Club Horangi - Tallinn 7 11 UKS Arcus Krynica 4 12 Centrum Walki Warszawa 2

Piotr Kowalski

Anonim
lub
PCEtLS8qDQogICoNCiAgKiBSZXZpdmUgQWRzZXJ2ZXIgQXN5bmNocm9ub3VzIEpTIFRhZw0KICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMg0KICAqDQogICovLS0+DQoNCjxpbnMgZGF0YS1yZXZpdmUtem9uZWlkPSIzIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy