PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Tego nie było w planach - porażka KSZO 1929

Ostrowczanie już w 13 minucie przegrywali 2:0. Pierwsza bramka padła w 9 minucie, piłkarz Podlasia Jarosław Kosieradzki wykorzystał zbyt krótkie wybicie piłki przez obrońców KSZO i uderzył z około 12 metrów nie dając szans Pawłowi Lipcowi. Cztery minuty później kolejną bramkę dla Podlasia zdobył Paweł Zabielski.  W 20 minucie piłkarze KSZO wykonywali z pięciu metrów od bramki rywali rzut wolny pośredni, podyktowany za zbyt wysoko uniesioną nogę jednego z rywali. Po rozegraniu tego stałego fragmentu gry kontaktową bramkę  dla pomarańczowo - czarnych  zdobył  Jakub Kapsa. Niestety tuż przed przerwą gospodarze  podwyższyli na 3:1. Nieupilnowany Jarosław Kosieradzki dostał piłkę z prawej stron i z pięciu metrów uderzył nie do obrony.

W drugiej połowie ostrowczanie próbowali zmienić niekorzystny rezultat, niestety nie pomogła nawet czerwona kartka w 73 minucie dla jednego z graczy Podlasia. Gospodarze, którzy jeszcze niedawno przygotowywali się do gry w IV lidze zdobyli pierwsze punkty w obecnym sezonie.

Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:1

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

bramka dla KSZO 1929 - Jakub Kapsa 20 min.

skład KSZO 1929: Paweł Lipiec – Kacper Ziółkowski (46 min. Maciej Miłek), Daniel Dybiec (60 min. Damian Nogaj), Dominik Mężyk, Jan Imiołek – Jakub Kapsa (81 min. Mateusz Mąka), Kamil Łokieć, Fabian Burzyński, Jakub Chrzanowski – Kamil Bełczowski, Tomasz Chałas (46 min. Marcin Kaczmarek).

W tabeli po 4 kolejkach na prowadzeniu Siarka Tarnobrzeg, która zdobyła 10 punktów. na drugim miejscu jest Stal Kraśnik - 9 punktów. Pomarańczowo - czarni z zaledwie czterema punktami zajmują odległą 12 pozycję. Już w najbliższą środę 5 kolejka rozgrywek IV grupy III Ligi, ostrowczanie na stadionie przy Świętokrzyskiej zmierzą się z Wisłą Sandomierz prowadzoną przez Rafała Wójcika. Początek meczu o godzinie 17:00