Tenisiści stołowi grali o Puchar Prezydenta

Tenisiści stołowi grali o Puchar Prezydenta

Oto szczegółowe wyniki turnieju organizowanego przez ostrowiecki MOSiR.

39 osób przystąpiło do udziału w Indywidualnym Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego, który rozegrany został w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR. Zwyciężyli Sylwia Stala (Trześń) w kategorii kobiet open, Dawid Stąpór (Sandomierz) w kategorii senior do 40 lat i Bogdan Grzybek (Chodel) w kategorii weteran 40+.

Kategoria Kobiet Open: Wyniki: Bożena Steczyńska - Katarzyna Rożek 0:2 Bożena Steczyńska - Sylwia Stala 0:2 Katarzyna Rożek - Sylwia Stala 1:2 Końcowa kolejność: 1. Sylwia Stala (Trześń) 2. Katarzyna Rożek (Ujazd) 3. Bożena Steczyńska (Ostrowiec Św.)

Kategoria Senior do 40 lat Kolejność w grupach: Grupa A: 1. Dawid Stąpór (Sandomierz) – 8pkt 2. Krzysztof Stala (Trześń) – 6pkt 3. Grzegorz Marzec (Sandomierz) – 4pkt 4. Damian Rokita (Ćmielów) – 2pkt 5. Paweł Starachowski (Chmielów) – 0pkt Grupa B: 1. Krzysztof Tokarski (Ćmielów) – 6pkt 2. Piotr Morawski (Bęczków) – 4pkt 3. Mateusz Kaptur (Janik) – 2pkt 4. Patryk Szcześniak (Skorzeszyce) – 0pkt Grupa C: 1. Jakub Kuźmicz (Sandomierz) – 6pkt 2. Paweł Rożek (Ujazd) – 4pkt 3. Dawid Kaleta (Górno) – 2pkt 4. Piotr Bukowski (Ostrowiec Św.) – 0pkt Grupa D: 1. Paweł Kokosa (Ożarów) – 6pkt 2. Andrzej Podsiadło (Denkówek) – 4pkt 3. Artur Urbański (Tarnobrzeg) – 2pkt 4. Arkadiusz Smolarski (Opatów) – 0pkt Ćwierćfinały: Dawid Stąpór - Andrzej Podsiadło 3:2 Krzysztof Tokarski - Paweł Rożek 2:3 Jakub Kuźmicz - Piotr Morawski 3:0 Paweł Kokosa - Krzysztof Stala 0:3 Półfinały: Dawid Stąpór - Paweł Rożek 3:1 Jakub Kuźmicz - Krzysztof Stala 3:1 Mecz o 3 miejsce: Paweł Rożek - Krzysztof Stala 3:0 Mecz o 1 miejsce: Dawid Stąpór - Jakub Kuźmicz 3:2 Końcowa kolejność: 1. Dawid Stąpór (Sandomierz) 2. Jakub Kuźmicz (Sandomierz) 3. Paweł Rożek (Ujazd) 4. Krzysztof Stala (Trześń)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Kategoria Weteran 40+ Kolejność w grupach: Grupa A: 1. Bogdan Grzybek (Chodel) – 8pkt 2. Artur Stąpór (Sandomierz) – 6pkt 3. Waldemar Przygoda (Opatów) – 4pkt 4. Jerzy Kuźmicz (Sandomierz) – 2pkt 5. Stanisław Szcześniak (Skorzeszyce) – 0pkt Grupa B: 1. Dariusz Żołądek (Suchedniów) – 8pkt 2. Paweł Mierzyński (Radom) – 6pkt 3. Tomasz Banasik (Ostrowiec Św.) – 4pkt 4. Sławomir Banaszek (Ostrowiec Św.) – 2pkt 5. Piotr Gierada (Ostrowiec Św.) – 0pkt Grupa C: 1. Sławomir Kasprowicz (Ostrowiec Św.) – 8pkt 2. Zbigniew Gaik (Ostrowiec Św.) – 6pkt 3. Tomasz Witkowski (Górno) – 4pkt 4. Sylwester Lefek(Dziurów) – 2pkt 5. Marek Grudzień (Iwaniska) – 0pkt Grupa D: 1. Piotr Zwoliński (Ostrowiec Św.) – 6pkt 2. Krzysztof Cieszkowski (Ostrowiec Św.) – 4pkt 3. Bogusław Wyrzykowski (Ostrowiec Św.) – 2pkt 4. Grzegorz Nowak (Ostrowiec Św.) – 0pkt Ćwierćfinały: Bogdan Grzybek - Krzysztof Cieszkowski 3:1 Dariusz Żołądek - Zbigniew Gaik 1:3 Sławomir Kasprowicz - Paweł Mierzyński 3:1 Piotr Zwoliński - Artur Stąpór 3:1 Półfinały: Bogdan Grzybek - Zbigniew Gaik 3:1 Sławomir Kasprowicz - Piotr Zwoliński 1:3 Mecz o 3 miejsce: Zbigniew Gaik - Sławomir Kasprowicz 2:3 Mecz o 1 miejsce: Bogdan Grzybek - Piotr Zwoliński 3:0 Końcowa kolejność: 1. Bogdan Grzybek (Chodel) 2. Piotr Zwoliński (Ostrowiec Św.) 3. Sławomir Kasprowicz (Ostrowiec Św.) 4. Zbigniew Gaik (Ostrowiec Św.)

20 par przystąpiło do udziału w Deblowym Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego, który rozegrany został w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR. Zwyciężyli Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór z Sandomierza, która w finale pokonała parę Paweł Kos / Krzysztof Stala (Trześń). Na najniższym stopniu podium stanęła lokalna para tenisistów stołowych - Damian Listek / Piotr Zwoliński (Janik / Ostrowiec Św.).

Kolejność w grupach: Grupa A: 1. Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór (Sandomierz) – 8pkt 2. Sławomir Kasprowicz / Krzysztof Tokarski (Ostrowiec Św. / Ćmielów) – 6pkt 3. Sławomir Banaszek / Krzysztof Cieszkowski (Ostrowiec Św.) – 4pkt 4. Patryk Szcześniak / Stanisław Szcześniak (Skoroszyce) – 2pkt 5. Roman Kochanowicz / Bartłomiej Kochanowicz (Raniżów) – 0pkt Grupa B: 1. Grzegorz Marzec / Artur Stąpór (Ostrowiec Św.) – 8pkt 2. Paweł Kokosa / Robert Podsiadło (Ożarów) – 6pkt 3. Paweł Rożek / Katarzyna Rożek (Ujazd) – 4pkt 4. Marcin Nartowski / Bogdan Wyrzykowski (Ostrowiec Św.) – 2pkt 5. Daniel Sitek / Adrian Sitek (Ostrowiec Św.) – 0pkt Grupa C: 1. Damian Listek / Piotr Zwoliński (Janik / Ostrowiec Św.) – 8pkt 2. Paweł Mierzyński / Tomasz Banasik (Radom) – 6pkt 3. Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik (Ostrowiec Św.) – 4pkt 4. Andrzej Jaskot / Roman Machula (Sandomierz) – 2pkt 5. Waldemar Przygoda / Arkadiusz Smolarski (Opatów) – 0pkt Grupa D: 1. Paweł Kos / Krzysztof Stala (Trześń) – 8pkt 2. Sylwia Stala / Kamil Kos (Trześń) – 6pkt 3. Zbigniew Kochanowicz / Bartek Kochanowicz (Sandomierz) – 4pkt 4. Mateusz Kaptur / Jan Krzemiński (Janik) – 2pkt 5. Rafał Stadryniak / Jakub Masternak (Ostrowiec Św.) – 0pkt Ćwierćfinały: Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór - Sylwia Stala / Kamil Kos 2:0 Grzegorz Marzec / Artur Stąpór - Paweł Mierzyński / Tomasz Banasik 2:0 Damian Listek / Piotr Zwoliński - Paweł Kokosa / Robert Podsiadło 2:0 Paweł Kos / Krzysztof Stala - Sławomir Kasprowicz / Krzysztof Tokarski 2:1 Półfinały: Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór - Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 3:0 Damian Listek / Piotr Zwoliński - Paweł Kos / Krzysztof Stala 1:3 Mecz o 3 miejsce: Damian Listek / Piotr Zwoliński - Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) Mecz o 1 miejsce: Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór - Paweł Kos / Krzysztof Stala 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:6) Końcowa kolejność: 1. Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór 2. Paweł Kos / Krzysztof Stala 3. Damian Listek / Piotr Zwoliński 4. Grzegorz Marzec / Artur Stąpór

Wyniki Świąteczno – Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego w kategoriach szkolnych. 43 osoby wzięły udział w Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego w kategoriach szkół ponadgimnazjalnych (2002 i starsi), szkół podstawowych / gimnazjalnych (2003-2005) oraz szkół podstawowych (2006 i młodsi). Zwycięzcami rywalizacji okazali się odpowiednio Paweł Rożek (Ujazd), Bartłomiej Kochanowicz (Sandomierz) i Sylwia Stala (Tarnobrzeg).

Szkoły ponadgimnazjalne (2002 i starsi) Rozgrywki grupowe: Grupa A: 1. Paweł Starachowski (Chmielów), 2. Marta Bęben (Ostrowiec Św.), 3. Marcel Piwnik (Ostrowiec Św.), 4. Paweł Kępiński (Ostrowiec Św.), 5. Jakub Wilk (Ostrowiec Św.). Grupa B: 1. Bartłomiej Ogonowski (Waśniów), 2. Paweł Rożek (Ujazd), 3. Jakub Jabłoński (Ostrowiec Św.), 4. Kamil Gromek (Miłków), 5. Kacper Borowski (Ostrowiec Św.). Półfinały: Bartłomiej Ogonowski - Marta Bęben 2:0 Paweł Rożek – Paweł Starachowski 2:0 Mecz o 3 miejsce: Marta Bęben – Paweł Starachowski 0:2 Mecz o 1 miejsce: Bartłomiej Ogonowski – Paweł Rożek 0:2 Końcowa kolejność: 1. Paweł Rożek 2. Bartłomiej Ogonowski 3. Paweł Starachowski 4. Marta Bęben

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Szkoły podstawowe / gimnazjalne (2003-2005) Rozgrywki grupowe: Grupa A: 1. Bartłomiej Kochanowicz (Sandomierz), 2. Mateusz Kaptur (Janik), 3-4. Wiktor Głąb (Brzóstowa), Martyna Bałata (Sarnówek), 5. Wiktor Bednarski (Ostrowiec Św.). Grupa B: 1. Krystian Lisowski (Ćmielów), 2. Wojciech Łapan (Ostrowiec Św.), 3. Maciej Wiśniewski (Ostrowiec Św.), 4. Magdalena Kaczmarska (Sarnówek), 5. Sebastian Majewski (Sarnówek). Grupa C: 1. Jakub Kita (Gromadzice), 2. Nikodem Mitura (Ostrowiec Św.), 3. Hubert Klechowski (Ostrowiec Św.), 4. Kamil Budzeń (Ostrowiec Św.). Grupa D: 1. Katarzyna Rożek (Ujazd), 2. Filip Cieślik (Sarnówek), 3. Mateusz Górczyński (Ostrowiec Św.), 4. Patrycja Rogowska (Ostrowiec Św.). Półfinały: Bartłomiej Kochanowicz – Katarzyna Rożek 2:1 Krystian Lisowski – Jakub Kita 2:0 Mecz o 3 miejsce: Katarzyna Rożek – Jakub Kita 2:0 Mecz o 1 miejsce: Bartłomiej Kochanowicz – Krystian Lisowski 2:0 Kolejność końcowa: 1. Bartłomiej Kochanowicz 2. Krystian Lisowski 3. Katarzyna Rożek 4. Jakub Kita

Szkoły podstawowe (2006 i młodsi) Rozgrywki grupowe: Grupa A: 1. Jan Krzemiński (Janik), 2. Bartłomiej Kochanowicz (Raniżów), 3. Adrian Sitek (Ostrowiec Św.), 4. Mikołaj Kostrzewa (Ostrowiec Św.), 5. Jakub Kowalski (Ostrowiec Św.). Grupa B: 1. Sylwia Stala (Tarnobrzeg), 2. Kamil Kos (Stalowa Wola), 3. Łukasz Lisowski (Ostrowiec Św.), 4. Anna Krzysiek (Górno), 5. Rafał Kępiński (Ostrowiec Św.). Grupa C: 1. Zuzanna Witkowska (Górno), 2. Michał Niedbała (Ostrowiec Św.), 3. Martyna Kaptur (Janik), 4. Bartosz Bałata (Sarnówek), 5. Tomasz Styczeń (Szewna). Finał: Jan Krzemiński – Sylwia Stala 0:2 Jan Krzemiński – Zuzanna Witkowska 2:1 Sylwia Stala – Zuzanna Witkowska 2:0 Kolejność końcowa: 1. Sylwia Stala 2. Jan Krzemiński 3. Zuzanna Witkowska.

http://swietokrzyskie.cozadzien.pl/opatow/lodowisko-w-opatowie-czynne-rowniez-w-sylwestra-i-nowy-rok/48674

PK własne oraz MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski.

Anonim
lub
PCEtLS8qDQogICoNCiAgKiBSZXZpdmUgQWRzZXJ2ZXIgQXN5bmNocm9ub3VzIEpTIFRhZw0KICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMg0KICAqDQogICovLS0+DQoNCjxpbnMgZGF0YS1yZXZpdmUtem9uZWlkPSIzIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy