PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

KSZO 1929 traci bramkę i punkty w doliczonym czasie gry

• W pierwszej części spotkania obydwa zespoły stworzyły po kilka sytuacji bramkowych. Dla KSZO swoich szans próbowali Bartosz Zimnicki, Dominik Pisarek, Maciej Kołoczek i Dariusz Brągiel, strzały ostrowieckich zawodników były w większości niecelne. W bramce KSZO w tej części sporo pracy miał Oskar Klon, którego zawodnicy Wisłoki sprawdzili kilkukrotnie, na szczęście dla pomarańczowo-czarnych Klon zachowywał czyste konto. Bramek doczekaliśmy się w drugiej połowie meczu. W 65 minucie Jarosław Lis dośrodkowywał z lewej strony boiska, obrońcy Wisłoki nie zdołali wybić piłki, do której dopadł Bartosz Zimnicki, napastnik KSZO mocnym strzałem z kilku metrów wyprowadził ostrowiecki zespół na prowadzenie. W 89 minucie pomarańczowo-czarni wyprowadzili szybką kontrę, Franciszek Lipka dograł do Jarosława Lisa, jednak tym razem strzał zawodnika ostrowieckiego klubu został zablokowany. Stare piłkarskie porzekadło "niewykorzystane sytuacje się mszczą" ziściło się w piątej minucie doliczonego czasu, kiedy to sędzia dopatrzył się zagrania piłki ręką w polu karnym przez Dariusza Brągiela. Rzut karny dla Wisłoki skutecznie egzekwował Tomasz Bała i ustalił wynik spotkania na 1:1.
  • Wyjazdu do Krakowa dobrze nie będą wspominać piłkarze starachowickiego Staru. Podopieczni Tadeusza Krawca ulegli miejscowej Garbarni 0:3, tracąc wszystkie bramki w drugiej odsłonie meczu.
  • Jeden punkt na wyjeździe wywalczyli Czarni Połaniec. Zespół prowadzony przez Łukasza Cabaja zremisował z Chełmianką Chełm 1:1. Bramkę dla Czarnych zdobył już w 6 minucie spotkania Damian Bawor, gospodarze wyrównali w 33 minucie meczu.
  • W tabeli IV grupy III Ligi na prowadzeniu Wieczysta Kraków 60 punktów. Star jest trzeci 46 punktów, KSZO szóste, 41 punktów, natomiast Czarni z trzydziestoma punktami na miejscu 12.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K