PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Alit Ożarów i Stal Kunów zabrały punkty liderom

Hummel IV Liga Świętokrzyska

2:2 z liderem Hummel IV Ligi Świętokrzyskiej GKS-em Rudki zremisował Alit Ożarów. Dla Alitu bramki strzelali Kamil Łokieć i Piotr Poński, dla zespołu z Rudek Kacper Wiecha i Bartosz Wiecha. Potknięcie lidera wykorzystał Star Starachowice, który pokonał w wyjazdowym spotkaniu Spartę Kazimierza Wielka 2:1. Dla zielono-czarnych bramki zdobyli Michał Grunt i Jakub Chrzanowski. W tabeli zespół Tadeusza Krawca awansował na drugą pozycję. Po 14 kolejkach Star podobnie jak prowadzący GKS Rudki uzbierał 31 punktów. Na trzecie miejsce spadł zespół rezerw kieleckiej Korony. Alit z 18 punktami na miejscu 12.

Najbliższa kolejka Hummel IV Ligi Świętokrzyskiej już w czwartek 11 listopada. O godzinie 13 w Starachowicach miejscowy Star podejmie zespół Alitu Ożarów.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Świętokrzyska Klasa Okręgowa

Ciekawe spotkanie oglądali kibice w Kunowie, gdzie miejscowa Stal podejmowała lidera rozgrywek ekipę Grodu Ćmińsk. Gospodarze w tym pojedynku okazali się lepsi i po bramkach Sebastiana Dębniaka w 65 minucie i Marcina Dynarka w 75 minucie zwyciężyli 2:0. Pomimo wygranej Gród pozostał na pierwszym miejscu, Stal ze stratą jednego punktu jest druga.

Porażki na własnym stadionie doznali piłkarze Świtu Ćmielów. Zespół Marcina Wróbla ostatni raz z trzema punktami schodził z boiska w połowie września, tym razem ćmielowianie przegrali z Zenitem Chmielnik 1:2. Honorową bramkę dla Świtu zdobył w 7 minucie spotkania Patryk Nowak. Sytuacja zespołu z Ćmielowa w tabeli jest nieciekawa. Po 13 kolejkach Świt mając na koncie 11 punktów zajmuje 14 miejsce z dwupunktową przewagą nad będącą w strefie spadkowej Nidą Oksa.

OKS Opatów również utrzymuje złą passę. Ekipa prowadzona przez Mikołaja Jasińskiego przegrała trzecie z rzędu spotkanie. Od OKS-u lepszy okazał się zespół Bucovii Bukowa. Wprawdzie opatowianie pierwsi, bo w 26 minucie po strzale z rzutu karnego Szczepana Dziewięckiego otworzyli wynik spotkania, później zabrakło jednak skuteczności. Bucovia wyrównała jeszcze przed przerwą, a w pierwszej minucie drugiej połowy wyszła na prowadzenie 2:1 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie. W tabeli OKS jest na jedenastym miejscu.

Następna kolejka Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej już w niedzielę. OKS zagra na własnym stadionie z Hetmanem Włoszczowa, Stal Kunów pojedzie na mecz z Bucovią Bukowa, natomiast Świt Ćmielów będzie gościł w Piaskach na spotkaniu z Piaskowianką.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+