Dobra sobota dla naszych drużyn w Klasie Okręgowej

Bramki Marcina Dynarka i Łukasza Swata dały Stali Kunów wygraną 2:1 w pojedynku z Wichrem Miedziana Góra. Trzy punkty pozwoliły umocnić się zespołowi na prowadzeniu w Klasie Okręgowej, a 25 w sezonie bramka Marcina Dynarka, pozwoliła grającemu trenerowi Stali umocnić się na prowadzeniu w klasyfikacji najlepszych strzelców.

Awans o dwie pozycję w górę tabeli zanotował Świt Ćmielów, który pokonał w Dwikozach miejscową Spartę 3:1. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, choć to zespół Świtu miał doskonałą okazję do zdobycia bramki, jednak Piotr Frańczak nie wykorzystał rzutu karnego. Na początku drugiej odsłony, bo już w 48 minucie bramkę wyprowadzającą Świt na prowadzenie zdobył Ksawery Foremniak, chwilę później na 2:0 strzelił Maciej Witek, a już w 53 minucie trzecią, dla Świtu a drugą swoją bramkę zdobył Ksawery Foremniak. Miejscowi honorowe trafienie zaliczyli dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy to Tomasza Dymanowskiego pokonał Mateusz Michalski.

Wyrównane spotkanie pomiędzy Piastem Stopnica a OKS-em Opatów zakończyło się remisem 1:1 i podziałem punktów. Miejscowi na prowadzenie wyszli w 22 minucie, OKS wyrównał kilka minut przed zakończeniem spotkania, po strzale Jakuba Łukawskiego. W tabeli zespół Grzegorza Klepacza utrzymał 11 pozycję.