Radio Rekord Świętokrzyskie mobilne Radio Rekord Świętokrzyskie

Medale pływaków KSZO na Rawszczyźnie

Medale pływaków KSZO na Rawszczyźnie

Łącznie pływacy KSZO zdobyli 53 medale, 15 złotych, 18 srebrnych i 20 brązowych. Indywidualnie z naszych zawodników najwięcej krążków zdobyła Beata Woźniak (4 złote i 2 srebrne) oraz pływaczka Barakudy Starachowice Julia Ofman (3 złote i 2 brązowe).

Klasyfikacja medalowa:

Open 1. KSZO Ostrowiec Św 2. Salos Cortile Kielce 3. Barakuda Starachowice 4. Korona-Swim Kielce 5. UNIA Busko Zdrój Młodzik 1. Korona-Swim Kielce 2. UNIA Busko Zdrój 3. MUKP MOSiR Orka Kielce 4. Barakuda Starachowice 5. KSZO Ostrowiec Św 6. TS Połaniec 7. Centrum Staszów

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Klasyfikacja punktowa: 1. KSZO Ostrowiec Św 437 2. Salos Cortile Kielce 231 3. Barakuda Starachowice 142 4. Korona-Swim Kielce 126 5. UNIA Busko Zdrój 34 6. MUKP MOSiR Orka Kielce 2 TS Połaniec 2

Wyniki zawodników KSZO:

Młodzik 50m dowolny Kobiet: 1. Woźniak Beata 29.08 50m klasyczny Kobiet: 3. Karwacka Dominika 39.66 100m motylkowy Mężczyzn: 3. Tobiszewski Mikołaj 1:40.94 200m grzbietowy Kobiet: 1. Woźniak Beata 2:34.92 200m grzbietowy Mężczyzn: 1. Król Jan 2:06.86 50m grzbietowy Kobiet: 1. Woźniak Beata 33.30 200m klasyczny Kobiet: 3. Karwacka Dominika 3:07.04 200m zmienny Kobiet: 2. Woźniak Beata 2:35.76 100m dowolny Kobiet: 3. Karwacka Dominika 1:07.89 100m grzbietowy Kobiet: 1. Woźniak Beata 1:12.66

Open 1500m dowolny Mężczyzn: 2. Radkiewicz Kajetan 16:45.10, 3. Wilk Jakub 17:25.13 50m dowolny Mężczyzn: 1. Stefański Patryk 23.52 50m klasyczny Kobiet: 2. Kamińska Zuzanna 33.83 50m klasyczny Mężczyzn: 1. Bielawa Dominik 30.31, 2. Lis Jan 31.46, 3. Skierniewski Filip 31.67 100m motylkowy Mężczyzn: 3. Tomaszewski Aleks 57.08 200m dowolny Kobiet: 2. Iżewska Gabriela 2:14.17, 3. Celińska Małgorzata 2:16.47 200m dowolny Mężczyzn: 2. Stefański Patryk 1:53.82, 3. Szeleźniak-Białkowski Julian 1:57.97 200m grzbietowy Kobiet: 2. Petrykowska Adrianna 2:29.37 4 x 200m dowolny Kobiet: 1. KSZO 1 (Iżewska Gabriela, Steć Oliwia, Petrykowska Adrianna, Celińska Małgorzata) 9:05.87 4 x 200m dowolny Mężczyzn: 2. KSZO 2 (Stefański Patryk, Rajca Wiktor, Borowski Kacper, Bielawa Dominik) 8:00.94, 3. KSZO 1 (Tomaszewski Aleks, Wolski Kuba, Skierniewski Filip, Szeleźniak-Białkowski Julian) 8:18.25 50m motylkowy Mężczyzn: 2. Stefański Patryk 25.66, 3. Tomaszewski Aleks 25.70 50m grzbietowy Kobiet: 2. Steć Oliwia 31.65, 3. Petrykowska Adrianna 32.34 50m grzbietowy Mężczyzn: 1. Król Jan 25.82 400m dowolny Mężczyzn: 2. Rajca Wiktor 4:08.64, 3. Radkiewicz Kajetan 4:08.77 200m klasyczny Mężczyzn: 1. Lis Jan 2:30.10, 2. Siembida Adam 2:31.73, 3. Mazan Mikołaj 2:42.05 200m zmienny Kobiet: 1. Kamińska Zuzanna 2:25.32 200m zmienny Mężczyzn: 3. Stefański Patryk 2:09.94 4 x 100m dowolny Kobiet: 2. KSZO 1 (Kamińska Zuzanna, Sadłos Zofia, Szafrańska Malwina, Celińska Małgorzata) 4:11.49 4 x 100m dowolny Mężczyzn: 1. KSZO 1 (Majsak Dawid, Bielawa Dominik, Król Jan, Stefański Patryk) 3:33.73, 3. KSZO 2 (Wolski Kuba, Skierniewski Filip, Tomaszewski Aleks, Szeleźniak-Białkowski Julian) 3:42.69 200m motylkowy Mężczyzn: 1. Tomaszewski Aleks 2:06.21, 2. Rajca Wiktor 2:07.31, 3. Michta Bartosz 2:14.07 100m dowolny Kobiet: 3. Iżewska Gabriela 1:01.05 100m dowolny Mężczyzn: 2. Stefański Patryk 51.55, 3. Majsak Dawid 52.12 100m grzbietowy Kobiet: 1. Steć Oliwia 1:07.16, 2. Petrykowska Adrianna 1:08.19 100m grzbietowy Mężczyzn: 1. Król Jan 57.49, 3. Radkiewicz Kajetan 1:00.86 100m zmienny Mężczyzn: 1. Stefański Patryk 58.28 800m dowolny Kobiet: 3. Falfus Julia 10:03.98 800m dowolny Mężczyzn: 2. Rajca Wiktor 8:30.24, 3. Szeleźniak-Białkowski Julian 9:01.30 4 x 100m zmienny Kobiet: 2. KSZO 1 (Sulik Alicja, Sadłos Zofia, Kamińska Zuzanna, Celińska Małgorzata) 4:35.72 4 x 100m zmienny Mężczyzn: 1. KSZO 1 (Król Jan, Majsak Dawid, Bielawa Dominik, Stefański Patryk) 3:52.38, 3. KSZO 2 (Wypchło Jakub, Tomaszewski Aleks, Lis Jan, Skierniewski Filip) 4:04.10

PK

Chcemy, żeby portal swietokrzyskie.cozadzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców ziemi świętokrzyskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy