Remis w sparingu trzecioligowców

KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Wisła Sandomierz 2:2 (2:0)

Dariusz Brągiel 15′, Jarosław Czernysz 23′ – Wiktor Rękas 60′, Jakub Janik 78′ KSZO (1. połowa): Szymkowiak – Szela, Sylwestrzak, Camargo, Szymański – Brągiel, Stefanowicz, Lipka, Nawrot, Czernysz – Martinez

KSZO (2. połowa): Burek – Szela (70 min. Lenard), Sylwestrzak (75 min. Garbacz), Zając, Szymański (75 min. Kosik) – Żurek, Lipka, Stefanowicz (70 min. Zdyb), Nawrot, Martinez (68 min. Czernysz) – Grudziński.

W pierwszej połowie spotkania na boisku przebywali bardziej doświadczeni zawodnicy ostrowieckiego klubu. Efektem tego była spora przewaga KSZO udokumentowana dwiema bramkami. W 15 minucie Dariusz Brągiel wykorzystał dogranie Macieja Stefanowicza, a osiem minut później na 2:0 po podaniu Martineza podwyższył Jarosław Czernysz. W drugiej części, gdy w barwach KSZO na boisku pojawili się zmiennicy, w tym kilku zawodników z grup juniorskich gra była już wyrównana, a do bramki trafiali tylko goście. Kontaktową bramka padła w 60 minucie, po strzale Wiktora Rękasa a do wyrównania doprowadził w 78 minucie Jakub Janik.

W najbliższą sobotę pomarańczowo-czarni zmierzą się w ostatnim meczu kontrolnym ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, natomiast pierwszym meczem o stawkę dla drużyny hutników będzie spotkanie 1/8 Okręgowego Pucharu Polski z GKS-em Nowiny. Mecz ten odbędzie się w Nowinach w sobotę 5 marca. Tydzień później wznowienie rozgrywek w IV grupie III Ligi, na Świętokrzyską przyjeżdża ŁKS Probudex Łagów.