Wojownicy przegrywają we własnej hali

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Po wyrównanej i pełnej walki na parkiecie pierwszej połowie, na przerwę zespół KSZO schodził, prowadząc jednym trafieniem 11:10. Na początku drugiej części, po bramkach Macieja Jeżyny i Sebastiana Włoskiewicza prowadzenie udało się powiększyć do wyniku 13:10. Kolejne kilka minut to już koncertowa gra silnego zespołu z Zagłębia. Nasi rywale zdobyli siedem bramek z rzędu i już w 41 minucie KSZO przegrywał 13:17. Dziesięć minut później po bramkach Tkaczyka, Wojkowskiego, Falasy i Kogutowicza wojownicy doprowadzili do remisu 20:20. Taki przebieg gry gwarantował ciekawą końcówkę spotkania przy Świętokrzyskiej. Na dwie minuty przed końcem KSZO przegrywał 23:24, niestety rywale szybko rzucili 25 bramkę i w ostatniej minucie po naszej stracie podwyższyli na 26:23. Trzy punkty pojechały więc do Sosnowca, a zespół Tomasza Radowieckiego musi szukać teraz szans na zwycięstwo w derbowym spotkaniu z KSSPR Końskie. Mecz ten odbędzie się w Końskich w sobotę 21 listopada, początek o godzinie 18:00. W starciu z Zagłębiem w pomarańczowo- czarnych barwach, już w większym wymiarze czasowym zagrał Grzegorz Tkaczyk, który sam zdobył pięć bramek, ale również wyprowadzał innych naszych zawodników ciekawymi zagraniami na pozycję strzeleckie.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 23:26 (11:10)

Skład KSZO: Piątkowski, Kijewski - Tkaczyk 5, Jeżyna 5, Włoskiewicz 5, Wojkowski 5, Grabowski, Jędrzejewski, Chmielewski, Falasa 2, Kogutowicz 1, Granat, Kowalczyk.

W tabeli liderem jest Padwa Zamość, KSZO spadł na piątą pozycję.

PK

Chcemy, żeby portal swietokrzyskie.cozadzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców ziemi świętokrzyskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.