PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Wyjazdowy remis piłkarzy KSZO 1929

Podlasie Biała Podlaska -KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (1:1)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Bramki 1:0 Damian Lepiarz 9 min. 1:1 Michał Nawrot 16 min. 1:2 Oleksij Maydenewycz 67 min. 2:2 Jarosław Kosieradzki 83 min. Skład KSZO: Jakub Burek — Oleksij Majdanewycz, Mateusz Jarzynka, Damian Mężyk, Dariusz Brągiel, Paweł Zdyb (63 min. Kamil Bełczowski), Artur Dumaniuk (46 min. Franciszek Lipka), Bartłomiej Kafel, Adrian Dziubiński (63 min. Łukasz Mazurek), Michał Nawrot, Kostiantyn Czernij (79 min. Jakub Mażysz).

Miejscowi do bramki KSZO trafili już w 9 minucie a autorem bramki był były piłkarz ŁKS-u Łagów Damian Lepiarz. Radość gospodarzy nie trwała zbyt długo, ponieważ siedem minut później Michał Nawrot doprowadził do remisu. W drugiej części gry ostrowczanie nieco śmielej ruszyli do ataków. Efekty przyszły w 67 minucie, kiedy to dogranie Kamila Bełczowskiego na bramkę zamienił Oleksij Maydenewycz. Zwycięstwa nie udało się utrzymać do ostatniego gwizdka sędziego. W 83 minucie Jakub Burek skapitulował po raz drugi, strzelcem bramki był doświadczony Jarosław Kosieradzki. Podopieczni Rafała Wójcika utrzymali dobrą passę i zaliczyli siódmy ligowy mecz bez porażki.

W tabeli na czele Wieczysta Kraków, KSZO na miejscu czwertym. W następną sobotę na Świętokrzyską przyjeżdza Sokół Sieniawa.