PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Wysoka wygrana szczypiornistów KSZO

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Viret CMC Zawiercie 35:29 (18:12)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Skład KSZO: Piątkowski, Kijewski - Chmielewski 6, Ćwięka 6, Iskra 5, Falasa 4, Jędrzejewski 4, Wojkowski 4, Jeżyna 3, Grabowski 2, Kogutowicz 1, Lazarowicz, Granat, Kłonica.

Pierwsze kilka minut spotkania były bardzo wyrównane, jednak od 6 do 10 minuty ostrowczanie zdobyli cztery bramki, na co goście nie zdołali odpowiedzieć żadnym trafieniem. niewielką przewagę pomarańczowo - czarni systematycznie powiększali, pomagała w tym również niska skuteczność gości, którzy mieli trudność z oddaniem celnych rzutów. Efektem tego było prowadzenie do przerwy zespołu Tomasza Radowieckiego 18:2.

Podczas drugiej połowy szczypiorniści KSZO umiejętnie utrzymywali przewagę. Wprawdzie w 41 minucie wojownicy prowadzili już tylko trzema trafieniami, jednak za chwilę po bramkach Jędrzejewskiego, Falasy, Wojkowskiego i Jeżyny wszystko wróciło do normy. Nasz zespół pewnie zwyciężył 35:29 i utrzymał trzecią pozycję w tabeli. Liderem pozostała drużyna Olimpii Medex Piekary Śląskie, z którą to podopieczni Tomasza Radowieckiego zmierzą się już w najbliższą sobotę, podczas spotkania wyjazdowego, początek meczu o godzinie 17:00.