Znamy terminarz IV Ligi i Ligi Okręgowej

Znamy terminarz IV Ligi  i Ligi Okręgowej

Pierwsza kolejka IV Ligi zaplanowana została na weekend 10-11 sierpnia, beniaminek rozgrywek ekipa Staru Starachowice już na samym początku rozegra derbowy pojedynek z Łysicą Bodzentyn. Ciekawie również będzie w Ożarowie gdzie miejscowy Alit zagra z Wierną Małogoszcz.

W okręgówce rozgrywki zaczną się cztery dni później, to jest w czwartek 15 sierpnia.  W pierwszej kolejce teoretycznie najtrudniejszych rywali będą miały drużyny Stali Kunów i OKS-u Opatów. Kunowianie zagrają na własnym stadionie z Moravią Morawica, a opatowianie również u siebie ze Spartą Kazimierza Wielka. Spadkowicz z IV ligi Kamienna Brody pojedzie na mecz do Piasta Stopnica, a przeżywający spore kłopoty po odejściu trenera ( Michała Kotwy) i kilku podstawowych zawodników (Piotra Cichockiego, Jakuba Cebuli, Dominika Czuby i Piotra Kiljańskiego do Alitu Ożarów oraz Dominika Sito do Staru Starachowice) Świt Ćmielów czeka daleki wyjazd do Piaskowianki Piaski.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

 

Terminarz IV Ligi Świętokrzyskiej

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
  • Kolejka 1 w dniach 10-08-2019/11-08-2019 Sobota/Niedziela 1 ORLICZ Suchedniów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-08-11 17:30 2 GKS Rudki - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-08-11 17:30 3 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - CZARNI Połaniec 2019-08-11 17:30 4 NAPRZÓD Jędrzejów - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-08-11 17:30 5 STAR Starachowice - ŁYSICA Bodzentyn 2019-08-11 17:30 6 MKS NEPTUN Końskie - GKS Nowiny 2019-08-11 17:30 7 ALIT Ożarów - WIERNA Małogoszcz 2019-08-10 17:30 8 LUBRZANKA Kajetanów - ŁKS Łagów 2019-08-11 17:30 9 TS 1946 NIDA Pińczów - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-08-11 17:30
  • Kolejka 2 w dniach 14-08-2019/15-08-2019 Środa/Czwartek 10 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-08-15 17:00 11 LUBRZANKA Kajetanów - TS 1946 NIDA Pińczów 2019-08-15 17:00 12 WIERNA Małogoszcz - ŁKS Łagów 2019-08-15 17:00 13 GKS Nowiny - ALIT Ożarów 2019-08-15 17:00 14 ŁYSICA Bodzentyn - MKS NEPTUN Końskie 2019-08-15 17:00 15 GKS PARTYZANT Radoszyce - STAR Starachowice 2019-08-15 17:00 16 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - NAPRZÓD Jędrzejów 2019-08-15 17:00 17 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - CZARNI Połaniec 2019-08-15 17:00 18 ORLICZ Suchedniów - GKS Rudki 2019-08-14 17:30
  • Kolejka 3 w dniach 17-08-2019/18-08-2019 Sobota/Niedziela 19 GKS Rudki - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-08-18 17:00 20 CZARNI Połaniec - ORLICZ Suchedniów 2019-08-18 17:00 21 NAPRZÓD Jędrzejów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-08-18 17:00 22 STAR Starachowice - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-08-18 17:00 23 MKS NEPTUN Końskie - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-08-18 17:00 24 ALIT Ożarów - ŁYSICA Bodzentyn 2019-08-18 17:00 25 ŁKS Łagów - GKS Nowiny 2019-08-18 17:00 26 TS 1946 NIDA Pińczów - WIERNA Małogoszcz 2019-08-18 17:00 27 GRANAT Skarżysko Kamienna - LUBRZANKA Kajetanów 2019-08-18 17:00
  • Kolejka 4 w dniach 24-08-2019/25-08-2019 Sobota/Niedziela 28 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - LUBRZANKA Kajetanów 2019-08-25 17:00 29 WIERNA Małogoszcz - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-08-25 17:00 30 GKS Nowiny - TS 1946 NIDA Pińczów 2019-08-25 17:00 31 ŁYSICA Bodzentyn - ŁKS Łagów 2019-08-25 17:00 32 GKS PARTYZANT Radoszyce - ALIT Ożarów 2019-08-25 17:00 33 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - MKS NEPTUN Końskie 2019-08-25 17:00 34 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - STAR Starachowice 2019-08-25 17:00 35 ORLICZ Suchedniów - NAPRZÓD Jędrzejów 2019-08-25 17:00 36 GKS Rudki - CZARNI Połaniec 2019-08-25 17:00
  • Kolejka 5 w dniach 28-08-2019 Środa 37 CZARNI Połaniec - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-08-28 17:00 38 NAPRZÓD Jędrzejów - GKS Rudki 2019-08-28 17:00 39 STAR Starachowice - ORLICZ Suchedniów 2019-08-28 17:00 40 MKS NEPTUN Końskie - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-08-28 17:00 41 ALIT Ożarów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-08-28 17:00 42 ŁKS Łagów - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-08-28 17:00 43 TS 1946 NIDA Pińczów - ŁYSICA Bodzentyn 2019-08-28 17:00 44 GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS Nowiny 2019-08-28 17:00 45 LUBRZANKA Kajetanów - WIERNA Małogoszcz 2019-08-28 17:00
  • Kolejka 6 w dniach 31-08-2019/01-09-2019 Sobota/Niedziela 46 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - WIERNA Małogoszcz 2019-09-01 17:00 47 GKS Nowiny - LUBRZANKA Kajetanów 2019-09-01 17:00 48 ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-09-01 17:00 49 GKS PARTYZANT Radoszyce - TS 1946 NIDA Pińczów 2019-09-01 17:00 50 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ŁKS Łagów 2019-09-01 17:00 51 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ALIT Ożarów 2019-09-01 17:00 52 ORLICZ Suchedniów - MKS NEPTUN Końskie 2019-09-01 17:00 53 GKS Rudki - STAR Starachowice 2019-09-01 17:00 54 NAPRZÓD Jędrzejów - CZARNI Połaniec 2019-09-01 17:00
  • Kolejka 7 w dniach 07-09-2019/08-09-2019 Sobota/Niedziela 55 NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-09-08 16:00 56 STAR Starachowice - CZARNI Połaniec 2019-09-08 16:00 57 MKS NEPTUN Końskie - GKS Rudki 2019-09-08 16:00 58 ALIT Ożarów - ORLICZ Suchedniów 2019-09-07 16:00 59 ŁKS Łagów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-09-08 16:00 60 TS 1946 NIDA Pińczów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-09-08 16:00 61 GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-09-08 16:00 62 LUBRZANKA Kajetanów - ŁYSICA Bodzentyn 2019-09-08 16:00 63 WIERNA Małogoszcz - GKS Nowiny 2019-09-08 16:00
  • Kolejka 8 w dniach 14-09-2019/15-09-2019 Sobota/Niedziela 64 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GKS Nowiny 2019-09-15 16:00 65 ŁYSICA Bodzentyn - WIERNA Małogoszcz 2019-09-15 16:00 66 GKS PARTYZANT Radoszyce - LUBRZANKA Kajetanów 2019-09-15 16:00 67 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-09-15 16:00 68 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - TS 1946 NIDA Pińczów 2019-09-15 16:00 69 ORLICZ Suchedniów - ŁKS Łagów 2019-09-15 16:00 70 GKS Rudki - ALIT Ożarów 2019-09-15 16:00 71 CZARNI Połaniec - MKS NEPTUN Końskie 2019-09-15 16:00 72 NAPRZÓD Jędrzejów - STAR Starachowice 2019-09-15 16:00
  • Kolejka 9 w dniach 21-09-2019/22-09-2019 Sobota/Niedziela 73 STAR Starachowice - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-09-22 15:00 74 MKS NEPTUN Końskie - NAPRZÓD Jędrzejów 2019-09-22 15:00 75 ALIT Ożarów - CZARNI Połaniec 2019-09-21 15:00 76 ŁKS Łagów - GKS Rudki 2019-09-22 15:00 77 TS 1946 NIDA Pińczów - ORLICZ Suchedniów 2019-09-22 15:00 78 GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-09-22 15:00 79 LUBRZANKA Kajetanów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-09-22 15:00 80 WIERNA Małogoszcz - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-09-22 15:00 81 GKS Nowiny - ŁYSICA Bodzentyn 2019-09-22 15:00
  • Kolejka 10 w dniach 28-09-2019/29-09-2019 Sobota/Niedziela 82 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ŁYSICA Bodzentyn 2019-09-29 15:00 83 GKS PARTYZANT Radoszyce - GKS Nowiny 2019-09-29 15:00 84 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - WIERNA Małogoszcz 2019-09-29 15:00 85 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - LUBRZANKA Kajetanów 2019-09-29 15:00 86 ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-09-29 15:00 87 GKS Rudki - TS 1946 NIDA Pińczów 2019-09-29 15:00 88 CZARNI Połaniec - ŁKS Łagów 2019-09-29 15:00 89 NAPRZÓD Jędrzejów - ALIT Ożarów 2019-09-29 15:00 90 STAR Starachowice - MKS NEPTUN Końskie 2019-09-29 15:00
  • Kolejka 11 w dniach 05-10-2019/06-10-2019 Sobota/Niedziela 91 MKS NEPTUN Końskie - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-10-06 15:00 92 ALIT Ożarów - STAR Starachowice 2019-10-05 15:00 93 ŁKS Łagów - NAPRZÓD Jędrzejów 2019-10-06 15:00 94 TS 1946 NIDA Pińczów - CZARNI Połaniec 2019-10-06 15:00 95 GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS Rudki 2019-10-06 15:00 96 LUBRZANKA Kajetanów - ORLICZ Suchedniów 2019-10-06 15:00 97 WIERNA Małogoszcz - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-10-06 15:00 98 GKS Nowiny - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-10-06 15:00 99 ŁYSICA Bodzentyn - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-10-06 15:00
  • Kolejka 12 w dniach 12-10-2019/13-10-2019 Sobota/Niedziela 100 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-10-13 15:00 101 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ŁYSICA Bodzentyn 2019-10-13 15:00 102 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS Nowiny 2019-10-13 15:00 103 ORLICZ Suchedniów - WIERNA Małogoszcz 2019-10-13 15:00 104 GKS Rudki - LUBRZANKA Kajetanów 2019-10-13 15:00 105 CZARNI Połaniec - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-10-13 15:00 106 NAPRZÓD Jędrzejów - TS 1946 NIDA Pińczów 2019-10-13 15:00 107 STAR Starachowice - ŁKS Łagów 2019-10-13 15:00 108 MKS NEPTUN Końskie - ALIT Ożarów 2019-10-13 15:00
  • Kolejka 13 w dniach 19-10-2019/20-10-2019 Sobota/Niedziela 109 ALIT Ożarów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-10-19 14:00 110 ŁKS Łagów - MKS NEPTUN Końskie 2019-10-20 14:00 111 TS 1946 NIDA Pińczów - STAR Starachowice 2019-10-20 14:00 112 GRANAT Skarżysko Kamienna - NAPRZÓD Jędrzejów 2019-10-20 14:00 113 LUBRZANKA Kajetanów - CZARNI Połaniec 2019-10-20 14:00 114 WIERNA Małogoszcz - GKS Rudki 2019-10-20 14:00 115 GKS Nowiny - ORLICZ Suchedniów 2019-10-20 14:00 116 ŁYSICA Bodzentyn - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-10-20 14:00 117 GKS PARTYZANT Radoszyce - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-10-20 14:00
  • Kolejka 14 w dniach 26-10-2019/27-10-2019 Sobota/Niedziela 118 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-10-27 13:00 119 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-10-27 13:00 120 ORLICZ Suchedniów - ŁYSICA Bodzentyn 2019-10-27 13:00 121 GKS Rudki - GKS Nowiny 2019-10-27 13:00 122 CZARNI Połaniec - WIERNA Małogoszcz 2019-10-27 13:00 123 NAPRZÓD Jędrzejów - LUBRZANKA Kajetanów 2019-10-27 13:00 124 STAR Starachowice - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-10-27 13:00 125 MKS NEPTUN Końskie - TS 1946 NIDA Pińczów 2019-10-27 13:00 126 ALIT Ożarów - ŁKS Łagów 2019-10-26 14:00
  • Kolejka 15 w dniach 02-11-2019/03-11-2019 Sobota/Niedziela 127 ŁKS Łagów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-11-03 13:00 128 TS 1946 NIDA Pińczów - ALIT Ożarów 2019-11-03 13:00 129 GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS NEPTUN Końskie 2019-11-03 13:00 130 LUBRZANKA Kajetanów - STAR Starachowice 2019-11-03 13:00 131 WIERNA Małogoszcz - NAPRZÓD Jędrzejów 2019-11-03 13:00 132 GKS Nowiny - CZARNI Połaniec 2019-11-03 13:00 133 ŁYSICA Bodzentyn - GKS Rudki 2019-11-03 13:00 134 GKS PARTYZANT Radoszyce - ORLICZ Suchedniów 2019-11-03 13:00 135 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-11-03 13:00
  • Kolejka 16 w dniach 09-11-2019/10-11-2019 Sobota/Niedziela 136 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-11-10 13:00 137 ORLICZ Suchedniów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-11-10 13:00 138 GKS Rudki - GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-11-10 13:00 139 CZARNI Połaniec - ŁYSICA Bodzentyn 2019-11-10 13:00 140 NAPRZÓD Jędrzejów - GKS Nowiny 2019-11-10 13:00 141 STAR Starachowice - WIERNA Małogoszcz 2019-11-10 13:00 142 MKS NEPTUN Końskie - LUBRZANKA Kajetanów 2019-11-10 13:00 143 ALIT Ożarów - GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-11-09 13:00 144 ŁKS Łagów - TS 1946 NIDA Pińczów 2019-11-10 13:00
  • Kolejka 17 w dniach 16-11-2019/17-11-2019 Sobota/Niedziela 145 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-11-17 13:00 146 GRANAT Skarżysko Kamienna - ŁKS Łagów 2019-11-17 13:00 147 LUBRZANKA Kajetanów - ALIT Ożarów 2019-11-17 13:00 148 WIERNA Małogoszcz - MKS NEPTUN Końskie 2019-11-17 13:00 149 GKS Nowiny - STAR Starachowice 2019-11-17 13:00 150 ŁYSICA Bodzentyn - NAPRZÓD Jędrzejów 2019-11-17 13:00 151 GKS PARTYZANT Radoszyce - CZARNI Połaniec 2019-11-17 13:00 152 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GKS Rudki 2019-11-17 13:00 153 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ORLICZ Suchedniów 2019-11-17 13:00

Terminarz Świętokrzyskiej Ligi Okręgowej

  • Kolejka 1 w dniach 14-08-2019/15-08-2019 Środa/Czwartek 1 WICHER Miedziana Góra - UNIA Sędziszów 2019-08-14 17:30 2 STAL Kunów - MORAVIA Morawica 2019-08-15 17:00 3 HETMAN Włoszczowa - ZORZA TEMPO Pacanów 2019-08-15 17:00 4 VICTORIA 2015 Skalbmierz - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2019-08-15 17:00 5 OKS Opatów - SPARTA Kazimierza Wielka 2019-08-15 17:00 6 PIAST Stopnica - KAMIENNA Brody 2019-08-15 17:00 7 ZENIT Chmielnik - SPARTA Dwikozy 2019-08-15 17:00 8 PIASKOWIANKA Piaski - ŚWIT Ćmielów 2019-08-15 17:00
  • Kolejka 2 w dniach 17-08-2019/18-08-2019 Sobota/Niedziela 9 UNIA Sędziszów - ŚWIT Ćmielów 2019-08-18 17:00 10 SPARTA Dwikozy - PIASKOWIANKA Piaski 2019-08-18 17:00 11 KAMIENNA Brody - ZENIT Chmielnik 2019-08-18 17:00 12 SPARTA Kazimierza Wielka - PIAST Stopnica 2019-08-18 17:00 13 KLIMONTOWIANKA Klimontów - OKS Opatów 2019-08-18 17:00 14 ZORZA TEMPO Pacanów - VICTORIA 2015 Skalbmierz 2019-08-18 17:00 15 MORAVIA Morawica - HETMAN Włoszczowa 2019-08-18 17:00 16 WICHER Miedziana Góra - STAL Kunów 2019-08-18 17:00
  • Kolejka 3 w dniach 24-08-2019/25-08-2019 Sobota/Niedziela 17 STAL Kunów - UNIA Sędziszów 2019-08-25 17:00 18 HETMAN Włoszczowa - WICHER Miedziana Góra 2019-08-25 17:00 19 VICTORIA 2015 Skalbmierz - MORAVIA Morawica 2019-08-25 17:00 20 OKS Opatów - ZORZA TEMPO Pacanów 2019-08-25 17:00 21 PIAST Stopnica - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2019-08-25 17:00 22 ZENIT Chmielnik - SPARTA Kazimierza Wielka 2019-08-25 17:00 23 PIASKOWIANKA Piaski - KAMIENNA Brody 2019-08-25 17:00 24 ŚWIT Ćmielów - SPARTA Dwikozy 2019-08-25 17:00
  • Kolejka 4 w dniach 31-08-2019/01-09-2019 Sobota/Niedziela 25 UNIA Sędziszów - SPARTA Dwikozy 2019-09-01 17:00 26 KAMIENNA Brody - ŚWIT Ćmielów 2019-09-01 17:00 27 SPARTA Kazimierza Wielka - PIASKOWIANKA Piaski 2019-09-01 17:00 28 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZENIT Chmielnik 2019-09-01 17:00 29 ZORZA TEMPO Pacanów - PIAST Stopnica 2019-09-01 17:00 30 MORAVIA Morawica - OKS Opatów 2019-09-01 17:00 31 WICHER Miedziana Góra - VICTORIA 2015 Skalbmierz 2019-08-31 17:00 32 STAL Kunów - HETMAN Włoszczowa 2019-09-01 17:00
  • Kolejka 5 w dniach 07-09-2019/08-09-2019 Sobota/Niedziela 33 HETMAN Włoszczowa - UNIA Sędziszów 2019-09-08 16:00 34 VICTORIA 2015 Skalbmierz - STAL Kunów 2019-09-08 16:00 35 OKS Opatów - WICHER Miedziana Góra 2019-09-08 16:00 36 PIAST Stopnica - MORAVIA Morawica 2019-09-08 16:00 37 ZENIT Chmielnik - ZORZA TEMPO Pacanów 2019-09-08 16:00 38 PIASKOWIANKA Piaski - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2019-09-08 14:00 39 ŚWIT Ćmielów - SPARTA Kazimierza Wielka 2019-09-08 16:00 40 SPARTA Dwikozy - KAMIENNA Brody 2019-09-08 16:00
  • Kolejka 6 w dniach 14-09-2019/15-09-2019 Sobota/Niedziela 41 UNIA Sędziszów - KAMIENNA Brody 2019-09-15 16:00 42 SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTA Dwikozy 2019-09-15 16:00 43 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŚWIT Ćmielów 2019-09-15 16:00 44 ZORZA TEMPO Pacanów - PIASKOWIANKA Piaski 2019-09-15 16:00 45 MORAVIA Morawica - ZENIT Chmielnik 2019-09-15 16:00 46 WICHER Miedziana Góra - PIAST Stopnica 2019-09-14 16:00 47 STAL Kunów - OKS Opatów 2019-09-15 16:00 48 HETMAN Włoszczowa - VICTORIA 2015 Skalbmierz 2019-09-15 16:00
  • Kolejka 7 w dniach 21-09-2019/22-09-2019 Sobota/Niedziela 49 VICTORIA 2015 Skalbmierz - UNIA Sędziszów 2019-09-22 15:00 50 OKS Opatów - HETMAN Włoszczowa 2019-09-22 15:00 51 PIAST Stopnica - STAL Kunów 2019-09-22 15:00 52 ZENIT Chmielnik - WICHER Miedziana Góra 2019-09-22 15:00 53 PIASKOWIANKA Piaski - MORAVIA Morawica 2019-09-22 15:00 54 ŚWIT Ćmielów - ZORZA TEMPO Pacanów 2019-09-22 15:00 55 SPARTA Dwikozy - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2019-09-22 15:00 56 KAMIENNA Brody - SPARTA Kazimierza Wielka 2019-09-22 15:00
  • Kolejka 8 w dniach 28-09-2019/29-09-2019 Sobota/Niedziela 57 UNIA Sędziszów - SPARTA Kazimierza Wielka 2019-09-29 15:00 58 KLIMONTOWIANKA Klimontów - KAMIENNA Brody 2019-09-29 15:00 59 ZORZA TEMPO Pacanów - SPARTA Dwikozy 2019-09-29 15:00 60 MORAVIA Morawica - ŚWIT Ćmielów 2019-09-29 15:00 61 WICHER Miedziana Góra - PIASKOWIANKA Piaski 2019-09-28 15:30 62 STAL Kunów - ZENIT Chmielnik 2019-09-29 15:00 63 HETMAN Włoszczowa - PIAST Stopnica 2019-09-29 15:00 64 VICTORIA 2015 Skalbmierz - OKS Opatów 2019-09-29 15:00
  • Kolejka 9 w dniach 05-10-2019/06-10-2019 Sobota/Niedziela 65 OKS Opatów - UNIA Sędziszów 2019-10-06 15:00 66 PIAST Stopnica - VICTORIA 2015 Skalbmierz 2019-10-06 15:00 67 ZENIT Chmielnik - HETMAN Włoszczowa 2019-10-06 15:00 68 PIASKOWIANKA Piaski - STAL Kunów 2019-10-06 15:00 69 ŚWIT Ćmielów - WICHER Miedziana Góra 2019-10-06 15:00 70 SPARTA Dwikozy - MORAVIA Morawica 2019-10-06 15:00 71 KAMIENNA Brody - ZORZA TEMPO Pacanów 2019-10-06 15:00 72 SPARTA Kazimierza Wielka - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2019-10-06 15:00
  • Kolejka 10 w dniach 12-10-2019/13-10-2019 Sobota/Niedziela 73 UNIA Sędziszów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2019-10-13 15:00 74 ZORZA TEMPO Pacanów - SPARTA Kazimierza Wielka 2019-10-13 15:00 75 MORAVIA Morawica - KAMIENNA Brody 2019-10-13 15:00 76 WICHER Miedziana Góra - SPARTA Dwikozy 2019-10-12 15:00 77 STAL Kunów - ŚWIT Ćmielów 2019-10-13 15:00 78 HETMAN Włoszczowa - PIASKOWIANKA Piaski 2019-10-13 15:00 79 VICTORIA 2015 Skalbmierz - ZENIT Chmielnik 2019-10-13 15:00 80 OKS Opatów - PIAST Stopnica 2019-10-13 15:00
  • Kolejka 11 w dniach 19-10-2019/20-10-2019 Sobota/Niedziela 81 PIAST Stopnica - UNIA Sędziszów 2019-10-20 14:00 82 ZENIT Chmielnik - OKS Opatów 2019-10-20 14:00 83 PIASKOWIANKA Piaski - VICTORIA 2015 Skalbmierz 2019-10-20 14:00 84 ŚWIT Ćmielów - HETMAN Włoszczowa 2019-10-20 14:00 85 SPARTA Dwikozy - STAL Kunów 2019-10-20 14:00 86 KAMIENNA Brody - WICHER Miedziana Góra 2019-10-20 14:00 87 SPARTA Kazimierza Wielka - MORAVIA Morawica 2019-10-20 14:00 88 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZORZA TEMPO Pacanów 2019-10-20 14:00
  • Kolejka 12 w dniach 26-10-2019/27-10-2019 Sobota/Niedziela 89 UNIA Sędziszów - ZORZA TEMPO Pacanów 2019-10-27 13:00 90 MORAVIA Morawica - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2019-10-27 13:00 91 WICHER Miedziana Góra - SPARTA Kazimierza Wielka 2019-10-26 14:00 92 STAL Kunów - KAMIENNA Brody 2019-10-27 13:00 93 HETMAN Włoszczowa - SPARTA Dwikozy 2019-10-27 13:00 94 VICTORIA 2015 Skalbmierz - ŚWIT Ćmielów 2019-10-27 13:00 95 OKS Opatów - PIASKOWIANKA Piaski 2019-10-27 13:00 96 PIAST Stopnica - ZENIT Chmielnik 2019-10-27 13:00
  • Kolejka 13 w dniach 02-11-2019/03-11-2019 Sobota/Niedziela 97 ZENIT Chmielnik - UNIA Sędziszów 2019-11-03 13:00 98 PIASKOWIANKA Piaski - PIAST Stopnica 2019-11-03 13:00 99 ŚWIT Ćmielów - OKS Opatów 2019-11-03 13:00 100 SPARTA Dwikozy - VICTORIA 2015 Skalbmierz 2019-11-03 13:00 101 KAMIENNA Brody - HETMAN Włoszczowa 2019-11-03 13:00 102 SPARTA Kazimierza Wielka - STAL Kunów 2019-11-03 13:00 103 KLIMONTOWIANKA Klimontów - WICHER Miedziana Góra 2019-11-03 13:00 104 ZORZA TEMPO Pacanów - MORAVIA Morawica 2019-11-03 13:00
  • Kolejka 14 w dniach 09-11-2019/10-11-2019 Sobota/Niedziela 105 UNIA Sędziszów - MORAVIA Morawica 2019-11-10 13:00 106 WICHER Miedziana Góra - ZORZA TEMPO Pacanów 2019-11-09 13:00 107 STAL Kunów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2019-11-10 13:00 108 HETMAN Włoszczowa - SPARTA Kazimierza Wielka 2019-11-10 13:00 109 VICTORIA 2015 Skalbmierz - KAMIENNA Brody 2019-11-10 13:00 110 OKS Opatów - SPARTA Dwikozy 2019-11-10 13:00 111 PIAST Stopnica - ŚWIT Ćmielów 2019-11-10 13:00 112 ZENIT Chmielnik - PIASKOWIANKA Piaski 2019-11-10 13:00
  • Kolejka 15 w dniach 16-11-2019/17-11-2019 Sobota/Niedziela 113 PIASKOWIANKA Piaski - UNIA Sędziszów 2019-11-17 13:00 114 ŚWIT Ćmielów - ZENIT Chmielnik 2019-11-17 13:00 115 SPARTA Dwikozy - PIAST Stopnica 2019-11-17 13:00 116 KAMIENNA Brody - OKS Opatów 2019-11-17 13:00 117 SPARTA Kazimierza Wielka - VICTORIA 2015 Skalbmierz 2019-11-17 13:00 118 KLIMONTOWIANKA Klimontów - HETMAN Włoszczowa 2019-11-17 13:00 119 ZORZA TEMPO Pacanów - STAL Kunów 2019-11-17 13:00 120 MORAVIA Morawica - WICHER Miedziana Góra 2019-11-17 13:0

PK

Chcemy, żeby portal swietokrzyskie.cozadzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców ziemi świętokrzyskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy