PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

2 kolejka RS Active 4 ligi za nami

GKS Nowiny 2:1 Wierna Małogoszcz- Klub z Nowin po sromotnej porażce 4:1 ze Spartakusem Daleszyce pragnął wrócić na dobre tory. Udało im się to w pierwszym domowym spotkaniu. Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy gospodarzy. W 12 minucie Wiktor Wrona świetnie ustawił się w polu karnym i wbiegł przed defensorów Wiernej, otwierając sobie drogę do bramki. Do wyrównania doprowadził Tomasz Matuszewski w 65 minucie. Zawodnik gości otrzymał świetne prostopadłe podanie od swojego kolegi z drużyny i z łatwością pokonał bramkarza mimo asysty dwóch defensorów GKS-u. Dwie minuty po strzelonej bramce Wiktor Soboń odpowiedział indywidualną akcją tuż na linii pola karnego i mocnym strzałem blisko prawego słupka pokonał bramkarza z Małogoszcza.

Moravia Morawica 1:5 AKS Busko-Zdrój- Kolejny świetny występ zawodników Tadeusza Krawca. Znów wspaniałe okazałe zwycięstwo. Czy sezon zawodników z Buska-Zdroju będzie zdominowany przez jedną drużynę?

Bramki: Jakub Rybus 64 - Kacper Rogoziński 10, 45+7, Maksymilian Krawiec 57, 66, Filip Rogoziński 75 z karnego.

Alit Ożarów 2:0 GKS Rudki- Ekipa gospodarzy stawiała opór przez pierwszą połowę, lecz mur koniec końców musiał upaść. W 58 minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Bełczowski. Pięć minut przed zakończeniem spotkania na podwyższenie gospodarzy wyprowadził Mikołaj Toboła.

Granat Skarżysko-Kamienna 1:2 Sparta Kazimierza Wielka- Beniaminek znów sprawił ogromną niespodziankę tym razem pokonując Granat na wyjeździe. Wzmocnienie składu przed sezonem pokazuję, że klub z południa województwa może być czarnym koniem rozgrywek.

Bramki: Adam Hamera 31 - Karola Stanek 78 z karnego, Miłosz Karnia 89.

Łysica Bodzentyn 0:1 Spartakus Daleszyce- Druga porażka z rzędu tym razem przed własną publicznością. Spartakus znów pokazał się z lepszej strony i jasno pokazuję, że będzie walczyć o górną część tabeli. Bramkę na wagę trzech punktów trafił Bunyod Turgunbovev w pierwszej minucie doliczonego czasu gry pierwszych 45 minut spotkania.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Orlęta Kielce 5:0 Hetman Włoszczowa- Więcej o meczu w artykule poniżej:

Arka Pawłów 1:4 Neptun Końskie- Arka przegrywa kolejny mecz w lidze. Tym razem musieli uznać wyższość rywali z Końskich.

Bramki: Maciej Pokora 45 - Adam Kowalczyk 10, Paweł Markowicz 37, 39, Bartosz Szydłowski 64.

Naprzód Jędrzejów 0:0 ŁKS Łagów- Najbardziej wyrównany mecz w całej kolejce. Bezbramkowy remis jasno wskazuje, że podział punktów w tym meczy jest bardzo sprawiedliwym wynikiem.

Pogoń Staszów 1:0 Klimontowianka Klimontów- Największa sensacja ligowych zmagań. Mimo męczarni ze strony Pogoni w całym spotkaniu to gospodarze okazali się być lepsi. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Adrian Chrząszcz w 86 minucie spotkania.