Sędzia: Tomasz Kwiatkowski

Widzów: 8735

Relację prowadził dla Państwa Dawid Radek. Dziękuję za uwagę

90+3

Koniec spotkania. Piłkarze Korony Kielce zagrali dzisiaj fatalnie, żeby nie powiedzieć, że był to najgorszy mecz w tym sezonie.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty

89'

Piasecki wyszedł sam na sam, lecz przed polem karnym znalazł się Rafał Mamla, który wybił piłkę głową

89'

Ciężko opisywać w tym spotkaniu jakąkolkwiek sytuacje, bo każda z nich kończy się stratą

85'

Błanik zza pola karnego, jego strzał minął lewy slupek bramki

84'

Korona bezradna,bezbarwna, bez pomysły na grę

81'

Zmiana w Piaście: Wchodzi Kostadinov, zmienia Tomasiewicza

81'

Wchodzi: Strzeboński zmienia schodząvego Hofmeistera

81'

Tym razem Tomasiewicz nie wstaję z murawy

80'

Podanie do Shikavki, lecz tym razem szybszy był Chrapek

78'

Resta z kartką

78'

Jeden z zawodników Piasta leży na boisku po straciu z zawodnikiem Korony

77'

Kolejne niecelne podanie do Shikavki

74'

Spotkanie przeniosło się na środek boiska

72'

Mecz rozgrywa się częściej na połowie Korony aniżeli gości z Gliwic

70'

Schodzi: Szczepański oraz Katsantonis. Za nich meldują się Kądzior oraz Piasecki

68'

Shikavka był bardzo blisko pola karnego, podał piłkę do Nuno, ale ten otoczony kilkoma zawodnika Piasta stracił kontrolę

67'

Piast z akcją, tworzą ją bardzo spokojnie. Mają przewagę w tym spotkaniu

65'

Jorge Felix przejął piłkę, ale jego podanie przejął Trejo oprowadzając futbolówkę do końcowej linii boiska

64'

Mamla zamiast do swojego podał do przeciwnika

61'

Gospodarze grają dzisiaj jedno z najgorszych spotkań za kadencji Jacka Zielińskiego. Bardzo trudno ogląda się to spotkanie

60'

Kontra Korony 3 na 3, ale piłka stracona

59'

Słabo wygląda na ten moment gra Korony. W drugiej połowie ani razu nie potrafili zagrozić bramce rywala

57'

Zeszli piłkarze, którzy zawiele nie zrobili w dzisiejszym spotkaniu

56'

Wchodzą: Błanik, Trejo oraz Shikavka. Schodzą: Dalmau, Remacle oraz Nagamatsu

55'

Długosz w sposób nieprzepisowy przetrzymywany przez zawodników gości

54'

Na murawie leży Pięzek, całe szczęście wstał

52'

Kartka dla Drapińskiego

52'

Kielczanie są w tarapatach. Jak najszybciej muszą się obudzić

50'

Były zawodnik Legii ośmieszył Mamle. Jego strzał odbił się jeszcze od nogi Długosza dzięki czemu nabrała niesamowitej rotacji i wpadła za plecami bramkarza

49'

Rosołek..co za bramka!

48'

Piłka do Remacle, ten dośrodkował piłkę w pole karne, ale nic z tego nie wyszło

46'

Kielczanie rozgrywają piłkę od własnej połowy. Długosz otrzymał piłkę, odegrał ją do Nagamtsu, lecz podanie zostało powstrzymane

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania.Jednocześnie mamy zmianę boisko gości opuści Jakub Lewicki za niego wchodzi Igor Drapiński

Piłkarze wyszli na murawę, za chwilę zacznamy drugą połowę

Za moment zaczynamy drugą połowę

Oby po zmianie stron gra Korony oraz Piasta zmieniła się o 360 stopni. Mecz nie przykuwa uwagi widzów

Piłkarze schodzą do szatni

45+1

Koniec pierwszej połowy

45+1

Koronkowa akcja Korony. Shuma do Matuszewskiego, ale piłkę wybił Michał Chrapek

45'

Sędzia doliczył jedną minutę

45'

Miejmy nadzieję, że po zmianie stron będzie lepiej po jednej oraz drugiej stronie

43'

Nagamatsu...dostał kapitalną piłkę, lecz uderzył ją zamiast w bramkę to w trybuny

42'

Nie jest to porywające spotkanie, ciągłe straty piłek, słabe strzały lecące prosto w ręce bramkarzy. Polska ekstraklasa wróciła tak można podsumować ten mecz

42'

Kolejna strata Żółto-Czerwonych

41'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego, akcja pzeniosła się do narożnika boiska

41'

Kartka dla Katsantonisa

40'

Na szczęście wstał i gra dalej

39'

Jakub Lewicki po starciu z Dalmau nie podnsosi się z murawy

38'

Najpierw Felix, potem Pyrka, a na koniec Szczepański seria zablokowanych zakończyła się niecelnym trafieniem w kierunku bramki

37'

Kontra Piasta, lecz piłka wyszła na aut

35'

Kolejny strzał, kolejny za słaby, aby pokonać Placha. Tym razem uderzał Dalmau

35'

Strata piłki przez Matuszewsiego po świetnym podaniu Nagamatsu

34'

Na szczęście nic z tego nie wyszło

34'

Rzut wolny z ostrego kąta dla gości

33'

Szczepański upada na murawę po kontakcie z Matuszewskim

33'

Nagmatsu upada, lecz gwizdek sędziego milczy w tej sytuacji

32'

Piast znów przy piłce, a Remacle nadepnął na stopę Huka

31'

Belg po czasie podnosi się z murawy

30'

Zdarzenie Remacle z Tomasiewiczem, źle to wyglądało, sędzia dopiero teraz zatrzymał grę

28'

Remacle fauluje Chrapka

28'

Spalony Kielczan po rzucie rożnym

27'

Podanie Nuno wprost w pole karne zostało zablokowane

25'

Faulowany Hofmeister

24'

Japończyk Nagamtsu postraszył gołębie na stadionie i kibicowski młyn

24'

Korner dla Korony Kielce

23'

Cóż za uderzenie Matuszewskiego! Bramkarz jednak lepszy w tej sytuacji

23'

Cóż za szczęście Korony...pilka po strzale Felixa trafiła w poprzeczkę

22'

Piast jest w posiadaniu piłki

21'

Kielczanie wyszli dosyć wysoko, ale stracili piłkę

20'

Shuma z daleka, lecz za słabo wprost w ręce golkipera gości

19'

Matuszewki z bliska...lecz Plach świetnie przeniósł piłkę ponad bramkę

18'

Rzut rożny dla Korony

17'

Faul Michała Chrapka

16'

Gol dla Piasta! Kielczanie przegrywają. Mamla nie miał nic do powiedzenia

15'

Do jedenastki podchodzi Jorge Felix

15'

Rzut karny dla gości...Rafał Mamla trącił Katsantonisa

14'

Mecz na ten moment nie przynosi wiele emocji

12'

Akcja Piasta, lecz strzał jaki oddał Marcin Rosołek był niecelny

10'

Korona znowu przy piłce, znowu próbuje kreować akcję od własnej połowy

9'

Dalmau przejął, lecz szybko stracił

7'

Kartka dla Tomasa Huka na faulu na Pedro Nuno

6'

Shuma fauluje Tomasa Huka

6'

Kielczanie przy piłce, na ten moment rozgrywają akcję na własnej połowie

4'

Pięczek wybił piłkę na rzut rożny

4'

Rzut wolny dla gości na okolicy 30 metra od bramki

3'

Kontra Piasta, ale piłka szybko przechwycona

2'

Pedro Nuno samotny rajd, ale piłka jaką wykonał do Nagamtasu minęła lata świetlne Japończyka

1'

Kielczanie rogrywają piłkę od tyłu

1'

Zaczynamy to piłkarskie święto futbolu

Piłkarze wyszli na boisko, a kibice zgromadzeni na trybunach śpiewają ,,Tyle było dni" znany w całym regionie utwór Marka Grechuty towarzyszy nam od wielu lat

Spotkanie rozpocznie się za 10 minut. Miejmy nadzieję,że będzie ono obfitowało w wiele wspanałych emocji

Zawodnicy obu drużyn zeszli do szatni

Jacek Zieliński po raz 400 na ławce trenerskiej w najwyżeszej klasie rozgrywkowej. Dla szkoleniowca z Tarnobrzega to wspaniały jubileusz.

Korona po przerwie na kadre nareszcie wraca do swego domu. Będzie to niezwykle interesujące spotkanie. Relację dla Państwa poprowadzi Dawid Radek. Zapraszam do śledzenia!