Radio Rekord Świętokrzyskie mobilne Radio Rekord Świętokrzyskie
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Lijewski przed meczem z Energa MMTS Kwidzyn: „Czas na doładowanie baterii i ciężką pracę”

Lijewski przed meczem z Energa MMTS Kwidzyn: „Czas na doładowanie baterii i ciężką pracę”

– „Teraz nastąpiła przerwa spowodowana Klubowymi Mistrzostwami Świata, co jest dla nas dobrym sygnałem. To czas, żeby troszeczkę mocniej potrenować i doładować baterie na kolejną część sezonu. Zawodnicy, którzy mieli drobne mikrourazy, mogli je wyleczyć, a pozostali mogli ciężko popracować” – mówił Lijewski.

Trener podkreślił, że proces powrotu niektórych zawodników do pełnej sprawności wymaga cierpliwości:

– „Powrót do treningu to jedno, a do grania to drugie. Dylan Nahi robi coraz większe postępy, trenuje już w lekkim kontakcie i do meczu weekendowego powinien być gotowy. Musimy jednak pozwolić zawodnikowi samemu ocenić stan swojego zdrowia i kierować swoim ciałem” – dodał.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Lijewski zwrócił uwagę na przygotowanie fizyczne zespołu oraz znaczenie ciężkiej pracy w treningach:

– „Drużyna jest bardzo dobrze przygotowana fizycznie. Mamy doświadczonych zawodników i młodych, utalentowanych graczy, którzy tworzą solidny zespół. Chcemy, aby te ciężkie treningi przełożyły się na jakość gry w meczu z Kwidzynem” – powiedział szkoleniowiec.

Trener poruszył także kwestie organizacyjne i wsparcia dla zawodników:

– „Modernizacja hali, wymiana oświetlenia czy drobne przesunięcia w treningach nie stanowią dla nas problemu. Kielce to miasto, w którym łatwo jest przemieszczać się i dostosować do takich zmian. Ważniejsze jest, aby zawodnicy mogli skupić się na przygotowaniach sportowych i psychicznych, z pełnym wsparciem zespołu, w tym psychologa” – zaznaczył Lijewski.

Industria Kielce przystąpi do meczu z pełną koncentracją, chcąc wykorzystać przewagę własnej hali i kontynuować dobrą passę w Orlen Superlidze.

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".

Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy