Rzut wolny dla Korony, wykonywać go będzie Pięczek

Grzesik żegna się z kibicami Radomiaka, na jego miejsce wchodzi Zimovski

75'

Nagamatsu wprost w dłonie golkipera

72'

Kielczanie nie potrafią wyjść z własnej połowy...tak jakby zapomnieli, że istnieje bramka przeciwknika

71'

Kolejne świetne przeciągnięte podanie do Ouattara, lecze zawodnik ostatecznie stracił piłkę

70'

Dalmau oraz Remacle schodzą z boiska. Za nich meldują się Trejo oraz Nagamatsu

70'

Długosz fauluje

69'

Podanie szukające zagrane w pole karne, trafiło wprost w dłonie bramkarza Korony

67'

Schodzą: Donis oraz Wolski za nich: Leonardo, a także Jordao

66'

Kolejne starcie w środku pola

64'

Zwoźny zapisał się w protokole meczowym, ale nie w taki sposób jak powinien

62'

Kikolski wzanawiać będzie od rzutu wolnego

61'

Christos Donis z kartką na swoim koncie

60'

Kolejna świetna interwencja defensywy Radomiaka, kielczanie są bezradni

60'

Do końca zostało 30 minut nie zapowiada się raczej na odrobienie tego wyniku

59'

Gra Korony wygląda fatalnie, oglądanie tego ,,widowiska" jest karą dla kibiców Szyczoryków

58'

Pau Resta otrzymuję żółtą kartkę

57'

Nieudany kontratak gości

55'

Piłka tzw do nikogo zagrana przez Remacle

54'

Faulowany został Pięczek

54'

Ależ było blisko...tyłko słupek uratował kielczan

53'

Pięczek ostro potraktował Henrique

51'

Faulowany Donis

50'

Dośrodkowanie w pole karne, Kikolski z łatwością wyłapuje piłkę

49'

Kielczanie cofnięci do obrony

48'

Fornalczyk strzela lecz piłka poleciała wprost w ręce bramkarza

47'

Rocha wpisuje się na listę strzelców

47'

Niestety Radomiak po raz trzeci...gol po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

46'

Akcja Radomiaka, całe szczęście szybko stracili piłkę

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania

Zmiany w zespole. Schodzą: Shikavka oraz Nuno Wchodzą: Wiktor Długosz oraz Mariusz Fornalczyk

Piłkarze Korony wyszli na murawę

Za moment rozpoczniemy drugą połowę

45+2'

Koniec pierwszej połowy

45'

Sędzia doliczył 2 minuty

44'

Nieudana kontra w wykonaniu Biało-Zielonych

44'

Tym razem mamy rzut rożny dla Korony

42'

Kolejny rzut rożny dla Radomia...który już z kolei

40'

Kolejna zmarnowana szansa dla Radomiaka

38'

Gospodarze zmarnowali tak dogodną okazję...całe szczęście na tablicy wyników widnieje 2:0

34'

Matuszewski dośrodkował na głowę Dalmau, lecz piłka poleciała ponad bramkę

33'

Miłosz Trojak wznawia od rzutu wolnego

32'

Kartka dla Henrique za faul na Hofmeisterze

31'

Kolejna strata Korony...

30'

Zwoźny faulował Henrique

30'

Kielecki Belg ukarany żółtą kartką

29'

Kolejny błąd Pau Resty, całe szczęście na posterunku stał Martin Remacle

26'

Rafał Wolski świetnie znalazł lukę między obrońcami, uderzył jednak niecelnie

25'

Trojak walczy w obronie, wypychając zawodników rywala

24'

Rzut wolny na 25 m. Całe szczęście Rocha uderzył obok bramki

23'

Hofmeister fauluje jednego z pomocników Radomiaka

22'

Radomiak wysoko ustawiony na własnej połowie. Powoli rusza z atakiem

21'

Fatalne błędy w wykonaniu gości w defensywie. Radomiak panoszy się na polu karnym jakby należało do nich

20'

Korona z łatwością oddała piłkę

19'

Dwa szybkie ciosy, kielczanie nie potrafią wyjść z opresji

16'

Kielczanie wciąż słabo w obronie, notorycznie popełniają błędy

12'

Strzelcem bramki Joao Peglow

12'

Drugi gol dla Radomiaka. Kapitalne uderzenie tuż za plecami naszego golkipera

11'

Kikolski z łatwością wyłapuje piłkę

10'

Żółto-Czerwoni zaczynają od rzutu wolnego z okolic 30 metra

9'

Niestety Korona przegrywa mecz musi zaczyna od odrobienia strat

8'

Na szczęście wstał. Xavier Dziekoński ukarany żółtą kartką

7'

Leonardo Rocha trafił do siatki rywala, lecz napastnik gospodarzy zderzył się z bramkarzem Korony. Piłkarz leży na boisku, ciężko mu się podnieść

7'

Gol dla Radomiaka

6'

Kielczanie zepchnięci do własnej połowy

5'

Hofmeister faulowany

4'

Rzut rożny dla Biało-Zielonych

3'

Radomiak tworzy akcje blisko bramki Dziekońskiego, jednak obrona kielczan dzielnie staje na wysokości zadania

3'

Rzut z autu blisko pola karnego Korony

2'

Pierwsza akcja meczu w wykonaniu gospodarz na bramce Korony stał jednak Dziekoński

1'

Sędzia gwizdnął po raz pierwszy

Wyszły obie ekipy na murawę stadionu przy ulicy Struga 63

Piłkarze czekają w szatni, by wyjść na murawę

Zawodnicy zeszli z boiska. Udali się do szatni

Żółto-Czerwoni ostatnią porażkę odnieśli 10 sierpnia w starciu z Cracovią. Wówczas padł wynik 2:0 dla krakowskiego klubu

Przypomnijmy Korona Kielce nigdy nie przegrała z Radomiakem Radom na poziomie ekstraklasy. Dziś niepowtarzalna okazja, aby podtrzymać tą passę. Gospodarze nie są w najlepszej formie.

Piłkarze prowadzą przedmeczową rozgrzewkę na murawie.

Witam Państwa prosto z Radomia! Relacje na żywo poprowadzi Dawid Radek. Miejmy nadzieję, że spotkanie będzie obfitowało w wiele wspaniałych piłkarskich emocji.