PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Alit z OKS-em na remis, Świt nie zwalnia tempa

IV Liga Świętokrzyska

W środowych derbach powiatu opatowskiego Alit Ożarów zremisował 1:1 z OKS-em Opatów. Pierwsi bramkę zdobyli opatowianie, w 19 minucie Przemysława Janowskiego pokonał Łukasz Orłowski. Dziesięć minut później do wyrównania strzałem z rzutu karnego doprowadził Mateusz Wawrylak. Jeden punkt pozwolił OKS-owi awansować na siedemnastą pozycję w tabeli. Zespół Dariusza Pietrasiaka wyprzedził Lubrzankę Kajetanów, która na własnym terenie wysoko, bo aż 0:5 przegrała z Moravią Morawica.

Bramka Mariusza Fabjańskiego dała trzy punkty Starowi Starachowice w spotkaniu z Neptunem Końskie. Zielono-czarni długo się męczyli z rywalem. Do 84 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis, nie zawiódł jednak najlepszy strzelec w drużynie. Dla Fabjańskiego była to już trzynasta bramka w obecnym sezonie. Już w najbliższą sobotę Alit zagra we Włoszczowej z miejscowym Hetmanem (13:30), natomiast w niedzielę OKS podejmie Wierną Małogoszcz (17:00), a starachowicki Star pojedzie na mecz z Partyzantem Radoszyce (17:00)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Klasa Okręgowa

Nie zwalniają tempa piłkarze Świtu Ćmielów. Zespół Grzegorza Klepacza pokonał na własnym stadionie Zryw Zbigniewice 4:2 i awansował na ósme miejsce w tabeli. Bramki dla Świtu strzelali: Konrad Skwarliński, Bartłomiej Niedbała, Błażej Misiura i Kacper Harabin. W najbliższą niedziele Świt jedzie na spotkanie z Bucovią Bukowa (17:00).

Jeden punkt wywalczyła Kamienna Brody w spotkaniu z Paistem Stopnica. Już w trzeciej minucie Marcin Dynarek wpisał się na listę strzelców, goście wyrównali w 78 minucie. W tabeli Kamienna jest na trzynastej pozycji. W niedzielę zespół z Brodów punktów będzie szukał w wyjazdowym spotkaniu z Zorzą Tempo Pacanów. (17:00).

W ostatniej minucie spotkania punkt stracili piłkarze Stali Kunów. Zespół Rafała Jałochy przegrał z Unią Sędziszów 1:2 a bramka dająca Unii wygraną padła w 90 minucie spotkania. Honorowe trafienie dla Stali zaliczył Patryk Wodnicki. W tabeli Stal na jedenastej pozycji. Kolejny mecz już w niedzielę o godzinie 11:00 z Wichrem w Miedzianej Górze.