Radio Rekord Świętokrzyskie mobilne Radio Rekord Świętokrzyskie

Jest już terminarz III ligi

Jest już terminarz III ligi

W ubiegłym tygodniu wyjaśniło się również, która z drużyn Małopolski zagra w III lidze. W barażach o awans walczyły rezerwy Cracovii Kraków oraz Unia Tarnów, w pierwszym meczu padł remis 1:1, w rewanżu wzmocniona zawodnikami z ekstraklasy drużyna Cracovii wygrała 4:0 i to ona ostatecznie awansowała do III ligi.

Terminarz może się jeszcze zmienić, jeśli z II ligi spadnie Stal Stalowa Wola lub Garbarnia Kraków, liczymy, jednak że tak się nie stanie i liga wystartuje w 20-zespołowym składzie. Zakończenie rundy jesiennej planowane jest na 14 listopada.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/sport/pomaranczowo-czarni-awansowali-do-finalu-okregowego-pucharu-polski/54063

Pełen terminarz rozgrywek IV grupy III ligi na rundę jesienną sezonu 2020/2021

 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

 

  • Kolejka 1 - 1-2 sierpnia Lewart Lubartów - Podhale Nowy Targ Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm KS Wiązownica - Hetman Zamość Stal Kraśnik - Korona II Kielce ŁKS Łagów - Jutrzenka Giebułtów Wisła Puławy - Wólczanka Wólka Pełkińska Texom Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska Cracovia II - Avia Świdnik
  • Kolejka 2 - 8-9 sierpnia Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski Wólczanka Wólka Pełkińska - Texom Sokół Sieniawa Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy Korona II Kielce - ŁKS Łagów Hetman Zamość - Stal Kraśnik Chełmianka Chełm - KS Wiązownica Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz Lewart Lubartów - Siarka Tarnobrzeg
  • Kolejka 3 - 12 sierpnia Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ Wisła Sandomierz - Lewart Lubartów KS Wiązownica - Wisłoka Dębica Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm ŁKS Łagów - Hetman Zamość Wisła Puławy - Korona II Kielce Texom Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska
  • Kolejka 4 - 15-16 sierpnia Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski Korona II Kielce - Texom Sokół Sieniawa Hetman Zamość - Wisła Puławy Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik Lewart Lubartów - KS Wiązownica Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz
  • Kolejka 5 - 22-23 sierpnia Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg Stal Kraśnik - Lewart Lubartów ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica Wisła Puławy - Chełmianka Chełm Texom Sokół Sieniawa - Hetman Zamość Orlęta Radzyń Podlaski - Korona II Kielce Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • Kolejka 6 - 26 sierpnia Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska Jutrzenka Giebułtów - Avia Świdnik Korona II Kielce - Cracovia II Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski Chełmianka Chełm - Texom Sokół Sieniawa Wisłoka Dębica - Wisła Puławy Lewart Lubartów - ŁKS Łagów Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik Wisła Sandomierz - KS Wiązownica
  • Kolejka 7 - 29-30 sierpnia KS Wiązownica - Podhale Nowy Targ Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg Wisła Puławy - Lewart Lubartów Texom Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm Cracovia II - Hetman Zamość Avia Świdnik - Korona II Kielce Podlasie Biała Podlaska - Jutrzenka Giebułtów KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Kolejka 8 - 5-6 września Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska Jutrzenka Giebułtów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska Hetman Zamość - Avia Świdnik Chełmianka Chełm - Cracovia II Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski Lewart Lubartów - Texom Sokół Sieniawa Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów KS Wiązownica - Stal Kraśnik
  • Kolejka 9 - 12-13 września Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ ŁKS Łagów - KS Wiązownica Wisła Puławy - Wisła Sandomierz Texom Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg Orlęta Radzyń Podlaski - Lewart Lubartów Cracovia II - Wisłoka Dębica Avia Świdnik - Chełmianka Chełm Podlasie Biała Podlaska - Hetman Zamość KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona II Kielce Wólczanka Wólka Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów
  • Kolejka 10 - 19-20 września Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska Hetman Zamość - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska Wisłoka Dębica - Avia Świdnik Lewart Lubartów - Cracovia II Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski Wisła Sandomierz - Texom Sokół Sieniawa KS Wiązownica - Wisła Puławy Stal Kraśnik - ŁKS Łagów
  • Kolejka 11 - 26-27 września ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ Wisła Puławy - Stal Kraśnik Texom Sokół Sieniawa - KS Wiązownica Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg Avia Świdnik - Lewart Lubartów Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm Wólczanka Wólka Pełkińska - Hetman Zamość Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce
  • Kolejka 12 - 3-4 października Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik Wisła Sandomierz - Cracovia II KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski Stal Kraśnik - Texom Sokół Sieniawa ŁKS Łagów - Wisła Puławy
  • Kolejka 13 - 10-11 października Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ Texom Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik Cracovia II - KS Wiązownica Avia Świdnik - Wisła Sandomierz Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Lewart Lubartów Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm Korona II Kielce - Hetman Zamość
  • Kolejka 14 - 17-18 października Podhale Nowy Targ - Hetman Zamość Chełmianka Chełm - Korona II Kielce Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów Lewart Lubartów - Wólczanka Wólka Pełkińska Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska KS Wiązownica - Avia Świdnik Stal Kraśnik - Cracovia II ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski Wisła Puławy - Texom Sokół Sieniawa
  • Kolejka 15 - 24-25 października Texom Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy Cracovia II - ŁKS Łagów Avia Świdnik - Stal Kraśnik Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg Jutrzenka Giebułtów - Lewart Lubartów Korona II Kielce - Wisłoka Dębica Hetman Zamość - Chełmianka Chełm
  • Kolejka 16 - 31 października Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm Wisłoka Dębica - Hetman Zamość Lewart Lubartów - Korona II Kielce Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska KS Wiązownica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska ŁKS Łagów - Avia Świdnik Wisła Puławy - Cracovia II Texom Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
  • Kolejka 17 - 7-8 listopada Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ Cracovia II - Texom Sokół Sieniawa Avia Świdnik - Wisła Puławy Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Kraśnik Wólczanka Wólka Pełkińska - KS Wiązownica Jutrzenka Giebułtów - Wisła Sandomierz Korona II Kielce - Siarka Tarnobrzeg Hetman Zamość - Lewart Lubartów Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica
  • Kolejka 18 - 11 listopada Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość Wisła Sandomierz - Korona II Kielce KS Wiązownica - Jutrzenka Giebułtów Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka Pełkińska ŁKS Łagów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska Texom Sokół Sieniawa - Avia Świdnik Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II
  • Kolejka 19 - 14-15 listopada Cracovia II - Podhale Nowy Targ Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski Podlasie Biała Podlaska - Texom Sokół Sieniawa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik Korona II Kielce - KS Wiązownica Hetman Zamość - Wisła Sandomierz Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg Wisłoka Dębica - Lewart Lubartów

Piotr Kowalski

Chcemy, żeby portal swietokrzyskie.cozadzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców ziemi świętokrzyskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM2IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjM3IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy