Piłkarze KSZO zakończyli sezon na własnym boisku

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św- Unia Tarnów 2:0 (1:0)

Bramki: Fryderyk Janaszek 25' i Franciszek Lipka 82'

KP KSZO 1929: Jakub Burek — Bartosz Zimnicki, Ołeksij Majdanewycz (46 Paweł Zdyb), Kamil Bełczowski (68 Franciszek Lipka), Dariusz Brągiel, Mateusz Jarzynka, Damian Mężyk, Fryderyk Janaszek (68 Kostiantyn Czernij), Patryk Domagała, Michał Nawrot (68 Adrian Dziubiński), Bartłomiej Kafel (46 Artur Dumaniuk ).

Już w pierwszych minutach spotkania bramkarza Unii Mateusza Zająca, strzałami zaskoczyć próbowali Michał Nawrot i Kamil Bełczowski. Skutecznie zaskoczyć udało się jednak dopiero w 25 minucie, kiedy to po akcji Dariusza Brągiela piłkę do Janaszka dogrywał Michał Nawrot. Młodzieżowiec KSZO odparł atak obrońców tarnowskiego zespołu i skierował futbolówkę w długi róg bramki Zająca, wyprowadzając KSZO na prowadzenie. Kilka minut później Janaszek miał jeszcze jedną dogodną sytuację, jednak strzał minął słupek bramki Unii po zewnętrznej stronie. Drugą część lepiej rozpoczęli piłkarze z Tarnowa, bramkarz KSZO Jakub Burek wykazywał się skutecznymi interwencjami i wynik nie uległ zmianie. Przyjezdnym bramki nie udało się zdobyć, a miejscowi drugie trafienie zanotowali dopiero w 85 minucie meczu. Najpierw świetną okazję zmarnował Zdyb, a chwilę później Bartosz Zimnicki dograł do Lipki, który strzałem z kilkunastu metrów ustalił wynik spotkania. Teraz przed pomarańczowo-czarnymi spotkanie w ramach finału Okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzą się ze Starem Starachowice (środa 18:00 Suzuki Arena Kielce).