Wyśmienity start Mistrzów Polski

Zawodnicy KS Kielce wyśmienicie rozpoczęli spotkanie. Byli bardzo skuteczni w ataku, a w bramce wyśmienitymi obronami wykazywał się Miłosz Wałach. W pewnym momencie zespół z Kielc miał siedmiobramkową przewagę, jednak chwilowe rozkojarzenie pozwoliło gościom zmniejszyć tę stratę. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się 19:14 dla gospodarzy.

Druga połowa to bezapelacyjna przewaga kielczan. Rotacja składem i ustawieniem powodowała zamęt w obronie gości. Licząc bramki tylko w drugiej połowie, "scyzoryki" prowadziliby 25:10. Ostateczny wynik wyniósł 44:22 dla KS-u Kielce.

KS Kielce - Chrobry Głogów 44:22 (19:14)

KS Kielce bramki: Karacić (6), Karalek (5), Alex Dujshebaev (5), Konkoud (5), Moryto (4), Daniel Dujshebaev (4), Wiaderny (3), Nahi (3), Surgiel (3), Olejniczak (3), Tournat (2), Stenmalm (1)

Chrobry Głogów: Zieniewicz (5), Tilte (4), Paterek (4), Skiba (2), Orpik (2), Matuszak (1), Otrezov (1), Wrona (1), Jamioł (1), Styrcz (1)

Żółte kartki: Karacić (Kielce), Skiba (Głogów)

Dwuminutowe kary: Wiaderny (1), Tournat (1), Stenmalm (1) - Paterek (1), , Otrezov (2), Skiba (1), Grabowski (1), Orpik (1)

Skuteczność obron bramkarzy:  Miłosz Wałach 42%(KS Kielce), Nikodem Błażejewski 20% (KS Kielce) - Anton Dereviankin 11% (Chrobry Głogów), Rafał Stachera 4%

Zawodnik meczu: Igor Karacić (KS Kielce)