PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Mecze kontrolne KKP Korona

Grupa złota KKP Korona 2012 zmierzyła się ze starszą grupą młodzików drużyny Arki Pawłów. Różnica w wieku była widoczna już od pierwszych minut spotkania. Zawodnicy z Pawłowa narzucili tempo gry, któremu młodsi gracze nie sprostali. Drużyna KKP miała przebłyski w meczu, ale nie starczyło jej sił, aby utrzymać intensywność gry na najwyższym poziomie - Mecz zaczęliśmy dość słabo, brak koncentracji z początku i przegrywaliśmy 2:0. Arka awansowała do I Ligi Świętokrzyskiej i na pewno nie przypadkowo więc nasze błędny skrupulatnie wykorzystali. Później to my zaczęliśmy strzelać bramki, dobrze ze sobą współpracowaliśmy i pokazaliśmy duże umiejętności indywidualne. Po przerwie tylko kilka minut dobre ale po zmianach wyglądaliśmy bardzo źle. Straciliśmy 6 bramek i schodzimy przegrani. Kolejny mecz pokazuję że niektórzy nie są gotowi na grę na dużej intensywności i z lepszym przeciwnikiem. - ocenili spotkanie trenerzy KKP, Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz.

KKP Korona 2012   5:10   Arka Pawłów 2011

bramki dla KKP - Jagiełła, Kałandyk, Marzec, Zięba, Stróżyk

Skład KKP - Vyshniak, Ziółkowski, Warzecha, Redlica, Adamczyk, Marzec, Karpenko, Bugaj, Jagiełła, Zięba, Surdyk, Molasy, Szczepański, Jończyk, Stróżyk, Kałandyk

Natomiast grupa średnia również z rocznika 2012 rozegrała aż trzy spotkania. W pierwszym pojedynku z SAR Przyjmo (2011) padł remis 0:0. Wynik odzwierciedlał to co działo się na boisku. Zarówno jedna, jak i druga drużyna stworzyły sobie dogodne sytuacje i fantastycznie spisywały się w obronie.

W drugim pojedynku kielecka ekipa spisała się jeszcze lepiej i wygrała spotkanie z Naprzodem Jędrzejów aż 4:0. Od pierwszej do ostatniej minuty KKP kontrolowało grę i nie pozwalało rywalowi na zbyt wiele. Przewaga bramkowa mogła być znacznie większa, ale młodym piłkarzom w kluczowych momentach zabrakło chłodnej głowy oraz skuteczności.

W ostatnim pojedynku drużyna KKP korona uległa GKS-owi Nowiny 1:2. Pomimo porażki kielczanie mogli z boiska schodzić z uniesionymi głowami. Gra z obu stron wyglądała efektownie i dojrzale. Młodzi gracze pokazali dużo kreatywności i zaangażowania, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

- W Nowinach na pięknym nowo oddanym sztucznym boisku rozegraliśmy trzy mecze po 40 minut każdy. Było dużo grania. Zawodnicy mogli pokazać swoje umiejętnościami. Wszystkie drużyny prezentowały dobre przygotowanie przez co obserwowaliśmy dobry wyrównany poziom. Nasza drużyna piłkarsko radziła sobie bardzo dobrze, gorzej było z wykorzystywaniem dobrych okazji stworzonych pod bramką przeciwnika. Generalnie zaprezentowaliśmy się dobrze, chłopcy potwierdzają, że coraz lepiej sobie radzą w rywalizacji z różnymi sparingpartnerami. - podsumowali grę swoich podopiecznych trenerzy Marek Parzyszek oraz Iwo Sochacki.

KKP Korona   0:0  SAR Przyjmo(2011)

KKP Korona   4:0  Naprzód Jędrzejów

KKP Korona   1:2  GKS Nowiny

Skład KKP - Chłopek, Bartocha, Siwek, Robak, Chmielewski, Ciężarkiewicz, Kasprzyk, Kwiecień, Rynk, Pedrycz, Świerczyński.