PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Ruszyła piłkarska IV liga

Starachowiczanie po bramkach Artura Kidonia, Kacpra Błaszczaka oraz Mariusza Fabjańskiego pewnie wygrali z Lubrzanką w Kajetanowie 3:1, gospodarze honorową bramkę zdobyli dopiero w 89 minucie.

Jeden punkt na własnym boisku wywalczył Alit Ożarów. Podopieczni Pawła Rybusa zremisowali z Naprzodem Jędrzejów 2:2. Bramki dla ożarowian zdobyli Kamil Łokieć w 43 minucie oraz Kacper Piechniak w 83 minucie.

O dużym szczęściu mogą mówić piłkarze OKS-u Opatów. Zespół Dariusza Pietrasiaka w debiutanckim spotkaniu na IV-ligowym szczeblu zremisował na własnym stadionie z AKS 1947 Busko Zdrój 2:2. Goście przy wyniku 1:2 nie wykorzystali dwóch rzutów karnych, a w odwecie bramkę na wagę remisu w 90 minucie zdobył OKS. Strzelcami bramek dla opatowskiej drużyny byli Mikołaj Jasiński oraz Piotr Frańczak.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjI5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

W drugiej kolejce Star zagra w sobotę o 17:30 na własnym boisku z zGKS Nowiny, Alit Ożarów również w sobotę o 17:30 rozpocznie spotkanie w Radoszycach z tamtejszym Partyzantem, natomiast OKS Opatów w niedzielę jedzie do Moravii Morawica, początek meczu o godzinie 17:30.