Lijewski po zdobyciu mistrzostwa Polski: Cieszę się, że byliśmy monolitem od początku do końca tej finałowej rywalizacji
Industria Kielce po koncertowej grze wygrała drugie spotkanie finałowe ORLEN Superligi z Wisłą Płock 36:27 i po trzech latach przerwy sięgnęła po mistrzostwo Polski. Dla kieleckiego klubu to już 21. tytuł w historii. Po meczu trener „żółto-biało-niebieskich” Krzysztof Lijewski nie krył wzruszenia i dumy z postawy swojego zespołu.
31.05.2026 19:54