Korona w drugiej rundzie Pucharu Polski

Pierwsza bramka padła już w 6. minucie, kiedy to Mikołaj Wasilewski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. ten stan meczu utrzymywał się przez 15 minut, bowiem w 21. minucie bramkę wyrównującą zdobył hiszpański napastnik Adrian Dalmau. Goście z każdą minutą nabierali rozpędu, czego dowodem była bramka z 42. minuty. Jej autorem był rumuński pomocnik Ronaldo Deaconu.

Po coraz lepszej grze koroniarzy wydawało się, że kwestią czasu będzie kolejna bramka, jednak goście byli bardzo nieskuteczni w polu karnym rywala. Gospodarze miewiali zrywy i co jakiś czas wyprowadzali groźne kontrataki. Najlepszą okazję do wyrównana mieli w 81. minucie, kiedy po strzale głową piłka minimalnie minęła słupek bramki bronionej przez Konrada Forenca. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Korony 2:1, dzięki czemu żółto-czerwoni będą kontynuowali zmagania w Pucharze Polski w kolejnej rundzie.