Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
niedziela, 17 maja 2026 03:35
Reklama Zielone Zacisze

"Noc Biologów" 13 stycznia

Ogromne zainteresowanie Nocą Biologów organizowaną przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. XII edycja nosi tytuł: "Woda- żródło życia - teraźniejszość i przyszłość"

"Uczniowie będą mogli przeprowadzić sekcję serca wieprzowego czy np. sekcję karpia, gdzie będą mogli uczestnicząc w warsztatach fizycznie wziąć udział w różnych laboratoriach, doświadczeniach, posłuchać na żywo wykładów" - mówi wykładowca dr Ewa Kosowska, koordynator akcji. Wydarzenie uatrakcyjnią żywe, omawiane gatunki wodnych zwierząt, a także konkursy, quizy, pokaz pierwszej pomocy.

Warsztaty będą odbywały się 13 stycznia od godz. 17.00 do 22.00

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
ReklamaPicobello