Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
sobota, 23 maja 2026 03:47
Reklama

Poranna seria kolizji w Kielcach

W piątek o poranku doszło w Kielcach do trzech niegroźnych kolizji, które spowodowały duże utrudnienia w ruchu. W przypadku jednej z kolizji korek sięgał z ul. Jesionowej aż do Drogi Ekspresowej S74.

Pechowy poranek w Kielcach, przed skrzyżowaniem ul. Świętokrzyskiej z ul. Warszawską doszło do zderzenia samochodu ciężarowego, za kierownicą którego siedział 52- letni kierowca z osobowym oplem prowadzonym przez 47-latkę. 

"Kierowcy byli trzeźwi, na miejscu tego zdarzenia drogowego należy spodziewać się dużych utrudnień w ruchu"  - informuje Małgorzata Perkowska-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał . Utrudnienia występują na pasie w kierunku Łodzi. 

 

Również po godz. 7.00 na ul. Krakowskiej zderzyły się dwa pojazdy:

"33-latek kierujący ciężarowym Renault zderzył się z ciężarowym Fiatem, którym kierował 44-latek. Kierowcy nie odnieśli obrażeń" - relacjonuje oficer prasowy kieleckiej Komendy Miejskiej. 

O poranku doszło także do kolizji dwóch aut na ul. Jesionowej, korek sięgał aż drogi ekspresowej S74.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
Reklama
Reklama