Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
niedziela, 17 maja 2026 07:28
Reklama Radio Rekord Świętokrzyskie

Wypadek na DK73 w Celinach. Na miejscu LPR

Jedna osoba utknęła w pojeździe po kolizji dwóch pojazdów na Drodze Krajowej 73 w Celinach w pow. kieleckim. Strażacy używali specjalistycznego sprzętu.

Do zdarzenia doszło po godz. 10.20 w miejscowości Celiny. Zderzył się tam Opel Astra kierowany przez 76-latka z Oplem Vivaro, którym kierował 56-letni mężczyzna. Kierowca Astry utknął w samochodzie. 

- Do jego wydobycia strażacy użyli specjalistycznego sprzętu a następnie przekazali pod opiekę ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, po reanimacji i przywróceniu funkcji życiowych mężczyźnie, został zabrany śmigłowcem do szpitala - mówi st. kpt. Marcin Bajur z KW PSP w Kielcach. 

Kierowca i pasażerka Opla Vivaro byli badani na miejscu przez ZRM. 

Droga jest całkowicie zablokowana, na miejscu pracuje trzy zastępy straży pożarnej, policja, ZRM oraz LPR. 


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
ReklamaPicobello