Paweł Golański: Zrobimy wszystko, żeby podnieść aspekt sportowy tego zespołu
Paweł Golański od 1 czerwca ponownie sprawuje funkcję dyrektora sportowego Korony Kielce. Dla byłego zawodnika „żółto-czerwonych” jest to więc powrót do Kielc, gdzie wcześniej nie tylko występował jako piłkarz, ale pracował również już na tym stanowisku. 43-latek zapewniał, że widzi ogromny potencjał w zespole z województwa świętokrzyskiego i wierzy, iż z każdym kolejnym rokiem Korona będzie się rozwijać.
02.06.2026 13:58