Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
czwartek, 14 maja 2026 16:29
Reklama

W Ostrowcu będą rejestrować potencjalnych dawców szpiku

Dwie charytatywne akcje będą prowadzone podczas niedzielnego wydarzenia w ośrodku wypoczynkowych Gutwin.

 

Kolejna akcja szukania genetycznych bliźniaków w Ostrowcu. Podczas odbywających się w niedzielę, 16 marca w ośrodku Gutwin biegów charytatywnych " ŁOMEN-RUN" wolontariusze fundacji DKMS przeprowadzać będą rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Dawcami mogą być osoby w wieku od 18 do 55 lat spełniające też określone wymagania zdrowotne. A rejestracja osób chętnych do dzielenia się pomocą prowadzona będzie od 10 do 12 na terenie ośrodka wypoczynkowego Gutwin.

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
ReklamaPicobello