Trzecia runda Okręgowego Pucharu Polski w regionie

Rzuty karne potrzebne były do rozstrzygnięcia w spotkaniach Zrywu Skroniów z Naprzodem Jędrzejów i Świtu Ćmielów z Arką Pawłów w III rundzie Okręgowego Pucharu Polski. W Skroniowie w regulaminowym czasie gry nie oglądaliśmy bramek a w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Naprzodu Jędrzejów. Natomiast w Ćmielowie, po 90 minutach gry Świt remisował z Arką Pawłów 1:1. Dla gospodarzy bramkę w 38 minucie zdobył strzałem z rzutu karnego Konrad Skwarliński. Goście w drugiej połowie mogli wyrównać również z rzutu karnego, jednak jedenastkę wykonywaną przez Michała Wojtona obronił Filip Goraj. W 64 minucie Wojton zrehabilitował się za nieudany rzut karny i strzałem z około 20 metrów pokonał bramkarza Świtu, doprowadzając do remisu. W rzutach karnych lepsi byli ćmielowianie, którzy po ośmiu seriach wygrali 6:5. Decydującą bramkę zdobył Konrad Wójtowicz.