Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
piątek, 22 maja 2026 13:21
Reklama

Andrzej Kryj: Ostrowiec Świętokrzyski czekają kolejne inwestycje z myślą o jego mieszkańcach

Kredyt przyznany Miejskiej Energetyce Cieplnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności w naszym mieście, inwestycje drogowe, a w nich kolejny etap tzw. "małej obwodnicy" Ostrowca, czy temat ogólnopolski jakim jest kara finansowa nałożona na Polskę przez TSUE za kopalnię Turów, o tym porozmawialiśmy dziś o poranku z posłem na Sejm RP Andrzejem Kryjem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
Reklama
Reklama