Zdrowie, profilaktyka i ekologia będą tematami przewodnimi niedzielnego pikniku
W najbliższą niedzielę, 14 czerwca, ostrowieckie starostwo powiatowe zaprasza na piknik pofilaktyczno-ekologiczny "Zdrowie, tradycja, wspólnota. Stawiamy na dobre". Wydarzenie skierowane jest dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie, ale i o planetę.
Dzisiaj, 10:25