Wydarzenie już po raz szósty pokazało, że bieganie może nie tylko przynosić satysfakcję i zdrowie, ale też realnie wspierać innych. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na dodatkowe zajęcia dla podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim.
- Dzięki zaangażowaniu organizatorów, uczestników i sponsorów udało się zebrać ponad 12 tysięcy złotych. Środki te przeznaczymy na zajęcia z hipoterapii i nauki pływania dla naszych uczniów - podkreślała Agnieszka Kozłowska, dyrektor ZSS w Ostrowcu Św.
Na uczestników czekały nie tylko sportowe emocje, ale też mnóstwo atrakcji towarzyszących - kolorowe dynie, pyszne wypieki, piękne rękodzieło oraz ciepła, przyjazna atmosfera, która nawet w chłodny dzień rozgrzewała serca.
„Dyniowy Bieg po Szczęście” to dowód na to, że wspólne działanie, pasja i odrobina sportowej rywalizacji mogą przynieść prawdziwe dobro.



















Napisz komentarz
Komentarze