Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
czwartek, 14 maja 2026 15:36
Reklama MAL POL

Starachowice: 34-latek zatrzymany za kradzieże w drogerii. Miał przy sobie narkotyki

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże artykułów drogeryjnych. Łączna wartość skradzionego towaru przekroczyła 13 tysięcy złotych.

Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca dwukrotnie odwiedził drogerię na terenie miasta, skąd wyniósł różnego rodzaju produkty, w tym perfumy. Sprawą zajęli się funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Jeszcze w czwartek po południu mężczyzna został zatrzymany na jednej z ulic Starachowic.

Podczas przeszukania 34-letniego mieszkańca gminy Bodzentyn policjanci znaleźli przy nim środki odurzające. Wstępne badanie wykazało, że miał przy sobie biały proszek w postaci amfetaminy oraz substancję psychoaktywną 2-CB.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży oraz posiadania narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
ReklamaPicobello