PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMyIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg==

Bartek Michta sięgnął po złoto w Mistrzostwach Polski w Pływaniu!

Podczas rozgrywanych w Oświęcimiu Mistrzostw Polski 17-18 lat w pływaniu Bartek Michta wywalczył złoty medal na dystansie 200 m stylem motylkowym. A to nie jedyne sukcesy ostrowieckich pływaków!

Na Mistrzostwach Polski Juniorów  zawodnicy KS KSZO wywalczyli  następujące medale i zajęli następujące miejsce-
następujące miejsca:
-  Bartosz Michta finalista Mistrzostw Europy Juniorów sprzed 2 tygodni na dystansie 200 m stylem motylkowym miał 8 miejsce a teraz zdobył  złoty medal na dystansie 200 m stylem motylkowym,
- Julia Kamińska zdobyła  zdobyła brązowy medal na dystansie 200 m stylem klasycznym.
Sztafeta pań na dystansie 4 x 100m stylem zmiennym miała 4 miejsce.  Kajetan Radkiewicz na dystansie 1500 m stylem dowolnym zajął 5 miejsce. Alicja Sulik na dystansie 100 m stylem grzbietowym zajęła  8 miejsce.

W dniach 18-20.07.2023 zawodnicy KSZO kwalifikowali się do finałów i zajęli miejsca: