Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord onair Radio Rekord onair
piątek, 22 maja 2026 17:21
Reklama

Ks. M. Dzióba, D. Stępień-Zając: Ostrowieckie Kaziuki rozsławiają imię św. Kazimierza Królewicza

W studiu Radia Rekord 100,9 FM gościli ks. Marek Dzióba, proboszcz parafii pw. św. Kazimierza Królewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Dorota Stępień-Zając. Nasi rozmówcy zapraszają na ósme już Ostrowieckie Kaziuki, nawiązujące do tradycji wileńskich jarmarków odpustowych poświęconych św. Kazimierzowi. Będzie czas dla ducha, tradycyjnie zaplanowano także festyn dla mieszkańców miasta.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaDrogeria Uroda
ReklamaDrogeria Labo
Reklama3d Ostrowiec
Reklama
Reklama