Znamy finalistów Okręgowego Pucharu Polski

Po pierwszej połowie w Jędrzejowie tylko jedna drużyna trafiała do siatki. Star pokonał bramkarza Naprzodu dwukrotnie. Najpierw 11 minucie strzelił zaledwie 19-letni Mateusz Kawecki, by w 22 minucie podwyższyć wynik na 2:0. Drugi cios zadał Adrian Szynka.

W Połańcu natomiast po pierwszej części gry nie widzieliśmy goli. Wynik obrazuje tylko jak bardzo wyrównana była I połowa meczu Bezbramkowy remis zaostrzał apetyt, że drugie 45 minut będzie obfitowało w akcje bliżej pola bramkowego.

Star w 60 minucie dobiła swojego rywala trafiając na 3:0, autorem gola był Przemysław Śliwiński. ,,Świętokrzyskiemu Bayerowi Leverkusen" ciężko było się podnieść po trzecim zadanym ciosie, pół godziny przed końcem półfinału. W 71 minucie w serca kibiców Wibson Olliveira wlał nadzieję, trafiając na 1:3. Do końca wynik się nie zmienił. Star z awansem.

75 minuta i stadion w Połańcu zamarł. Goście z Bodzentyna trafili na 0:1, a dokładnie Michał Mikosa. W 88 minucie tuż przed końcem podstawowego czasu gry, gospodarze trafili na 1:1. O losie awansu do finału zadecydowały rzuty karne, gdzie natchnieni bramką wyrównująca Czarni wygrali 5:4 i to oni meldują się w wielkim finale.

Więcej informacji na temat zakończonych spotkań już jutro. Śledźcie naszą stronę na bieżąco.